Футзал. Весняно-літній чемпіонат Черкащини-2021. Перша ліга. “Карбон” – МСК “Дніпро-2”

30 Червень, 2021

30 червня 2021 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської області з футзалу. 3 тур фінального етапу

 Перша ліга. “Карбон” – МСК “Дніпро-2” – 15:5 (6:1)

Голи: Колос (5), Матвієнко, Проценко (6), Маценко, Петриченко, Магльований – Ольшевський (2), Соломка (2), Загородній 

З перших секунд зустрічі Карбон продемонстрував своєму супернику, що налаштований реабілітуватися за невдалий виступ у чемпіонаті. Протягом усього першого тайму шкіряна куля частіше була на половині поля дніпрян і шість разів залітала у їхні ворота. Щоправда підлеглі Пархоменка і Халявки хоч і програвали, проте намагалися впіймати суперника на контратаці.

У другій частині гри спостерігалися трішки менші швидкості, ніж у попередньому таймі, але бажання забивати голи з боку обох команд від того не стало меншим. Дещо авантюрно почав діяти Карбон, чим намагався скористатися Дніпро. Але помітно, що сили були нерівними і молодим хлопцям з Дніпра складно було протистояти своєму досвідченому супернику. У підсумку матч закінчився результативною перемогою Карбона, у якого стало чотири турнірні очки. Стільки ж очок і у Вектри, але відразу після закінчення цього поєдинку у них була гра з Пламетом.

 http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys