Всеукраїнський рейтинг дитячо-юнацьких клубів (111) з футзалу, де у ТОП-11 дві команди з Черкащини

4 Серпня, 2021

Відбулося засідання комітету дитячо-юнацького футзалу України, де були обговорені важливі питання, щодо майбутнього сезону та оприлюднено загальний рейтинг клубів за результатами двох крайніх сезонів

Минулий сезон, зважаючи на епідеміологічні реалії, у Юнацькій Екстра-лізі (U-17) відбувся за туровою системою. Втім, у сезоні 2021/2022 цей чемпіонат повернеться до звичної системи: матчі вдома та на виїзді.

Формат проведення Вищої та Першої ліг чемпіонатів України у категоріях U-11, U-13, U-15 і U-19 залишиться незмінним. Турніри проходитимуть за туровою системою.

З нового сезону перекидати м’яч за центр майданчику під час ударів від воріт можна буде лише у змаганнях категорій не старших за U-11.

Цікавим нововведенням у наступному сезоні буде проведення Суперкубка України у різних вікових категоріях (U-11, U-13, U-15). Матчі цього турніру заплановані на вересень 2021 року.

Також було затверджено доцільність формування збірної України (U-15) задля підготовки гравців для їхніх майбутніх виступів у складі юнацької збірної України (U-17).

Окрім цього, на Комітеті був затверджений план-календар на сезон 2021-2022 роки та загальний рейтинг клубів за результатами двох останніх сезонів (фото додаємо нижче).