ФК «Майфон» виграв «бронзову» лігу турніру «ODESSA OPEN CUP 2021» з футзалу

12 Серпня, 2021

Черкаська команда під керівництвом свого президента Сергія Майчука взяла участь у ХVII Всеукраїнському турнірі з футзалу серед аматорів – PARIMATCH ODESSA OPEN CUP 2021

Змагання, що відбулися минулими вихідними, складалися із двох етапів. На першому етапі команди були поділені на чотири групи по три команди. Черкаський «Майфон» потрапив до групи, де крім них грали «Сервіт» (Київ) та «СВІТОЧ ДВА» (Бровари).

У поєдинку з броварською командою черкащани домінували, але не зуміли реалізувати свої гольові моменти – у підсумку матч закінчився нульовою нічиєю – 0:0. А от із чемпіоном Києва – командою «Сервіт» майфонівцям не вдалося набрати турнірних очок. У напруженій боротьбі наші земляки поступилися – 1:3 і фінішували у своїй групі на третьому місці. Таким чином у наступному етапі «Майфон» продовжив боротьбу за нагороди «бронзової» ліги. Там команда з Черкас здобула перемоги у всіх трьох матчах і стала переможцем «бронзової» ліги. У загальному рейтингу майфонівці завершили змагання на четвертому місці.

Зі слів президента ФК «Майфон» Сергія Майчука головним завданням для команди на цьому турнірі було «перезавантажитися» після складного зимово-весняного сезону, закріпити командний дух та зрозуміти, що потрібно покращувати у грі і, звичайно, вкотре показати що футзал на Черкащинні був, є і буде!

Результати та турнірна таблиця «бронзової» ліги

Загальна таблиця учасників PARIMATCH ODESSA OPEN CUP 2021