У Шполі відбувся Всеукраїнський турнір з футзалу серед команд дівчат U-14

26 Серпня, 2021

Боротьбу за перемогу вели команди з трьох областей – Київської, Вінницької та Черкаської областей.

У турнірі змагалися команди:

“Жайвір” Шполянська ОТГ

“Красилівка” Київська область

“Еліта” Демківка, Вінницька область

“Вікторія” Катеринопіль

“Еліта-2” Демківка, Вінницька область

В перший день турніру відбулись ігри між командами “Еліта-2” та “Жайвір”, 2:4, тяжка гра, на команду господарів тягарем лягла відповідальність за змагання в своєму місті. Тому дівчатка були занадто зосереджені, гра була нервова. В другій грі, була феєрія голів. Катеринопіль обіграв команду з Вінницької області 5:4. Несподіваний результат, адже поступились фаворити змагань.

В наступній грі дві команди “Еліти” та “Еліти-2” показали дуже хороший футзал,друга команда не поступалась основній у боротьбі за м’яч, моменти виникали біля обох воріт . У Вінницькому дербі до останньої хвилини ніхто не знав хто буде переможцем. В результаті, більш досвічена команда вирвала перемогу у команди “Еліта-2″ з рахунком 4:3. В останній зустрічі першого ігрового дня відбулось ще одне дербі, але за участі команд з Черкащини. Гра була дуже цікава, адже на майданчику грали команди , які добре знайомі, місцевий” Жайвір” і Катеринопільська ” Вікторія”. Перебіг подій на майданчику не розчарував вболівальників. Рахунок 3:2, після першого дня змагань “Жайвір” очолив таблицю.

Другий день змагань також приніс задоволення глядачам ,жодна з команд не поступалась суперникам, доля призових місць не була відома до останньої гри. В першій грі “Жайвір” здолав міцний горішок, команду “Еліта” з Демківки, рахунок в нашій команді відкрила Даша Молодан. Цей гол виявився переможний. Команда з Київської області ФК “Красилівка”, яка приєдналась до змагань, дуже упевнено заявила про себе, завершивши перемогою ігри проти команди “Вікторія” з Катеринополя та “Еліта-2” з Демківки Вінницької області. На виступ команди вплинуло те, що дівчатка змагались, на відміну від інших команд, в один день, а це чотири гри. Це привело до поразки від “Еліти” та місцевої команди “Жайвір”, яка без поразок провела весь турнір. Отже, “Жайвір” – переможець змагань-12 очо. “Еліта” стала срібним призером, випередивши “Красилівку” з Київщини лише за додатковими показниками( краща різниця забитих і пропущених м’ячів- в обох командах по 6 очок). За крок до п’єдесталу зупинилась команда “Вікторія”, з Катеринополя, яка несподівано звела внічию гру проти “Еліти-2”, друга команда з Демківки гримнула дверима, давши їм бій.

Команди нагороджені кубками та медалями, отримали солодкі подарунки від торгової марки “Жайвір”.

Кращими гравцями в командах стали:

Молодан Даша – ФК “Жайвір” Шполянська ОТГ

Кобилюк Влада – ФК “Красилівка” Київська область

Кушнір Адріана – ФК “Еліта” Вінницька область

Цехмістренко Кіра – ФК “Вікторія” Катеринопіль

Дудко Олександра – ФК “Еліта-2” Вінницька область

Були відзначені гравці в номінаціях:

Кращий воротар – Харченко Анна “Красилівка” Київська область

Кращий захисник – Одарчук Лілія “Еліта” Вінницька область

Кращий нападник – Микитенко Каріна “Жайвір” Шполянська ОТГ

Інформація надана ФК “Жайвір” Шполянська ОТГ