Важливе повідомлення. Перенесено 1 тур чемпіонату України з футзалу (II ліга, черкаський регіон)

12 Листопада, 2021

14 листопада мав стартувати регіональний етап чемпіонату країни серед команд другої ліги, до якої входять команди Черкаської області, проте початок відтерміновано.

У зв’язку з входженням Черкаської області до «червоної» зони адаптивного карантину, почали діяти додаткові протиепідемічні заходи з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, які також стосуються проведення спортивних змагань.

Зокрема учасники змагань (у день гри) повинні мати:

– результати ПЛР або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до початку гри;

– документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія).

Так склалося, що не всім учасникам 1 туру чемпіонату України (II ліга, черкаський регіон) з футзалу, який є командним видом спорту, відповідати згаданим критеріям. Таким чином старт змагань перенесено.