Футзал. Чемпіонат України (ІІ ліга, черкаська зона). «Карбон-2» (Черкаси) – «Рятівник» (Черкаси) – 0:0

28 Листопада, 2021

2листопада 2021 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат України II ліга, група «Б».

Карбон-2 (Черкаси) – Рятівник (Черкаси) – 0:0

Попередження: Тарануха, Карамишев, Жох – Блонський, Клепча

Обидві команди відкривати рахунок у зустрічі мали вже у перші дві хвилини зустрічі. Спочатку небезпечний для воріт Рятівника виконував Карбон-2, але влучити у ворота не вдалося. А потім після удару гравця команди гостей Карбон-2 від неприємностей врятувала стійка воріт.

До середини тайму команди мали не по одній можливості відкривати рахунок у зустрічі, але на табло залишалися нулі. При цьому по попередженнях було 4-2. При цьому варто відзначити, що це було не свідченням грубості, а на високих швидкостях не завжди вдавалося діяти захищаючій стороні бездоганно.

Ближче до великої перерви Карбон-2 більше володів м’ячем, але справу до прицільного удару довести не вдалося. Рятівник грав від оборони, з надією на проведення результативної атаки, але суперник застосовуючи пресинг зглажував неприємні ситуації, що виникали.

Відмінну нагоду забити перший м’яч у цьому поєдинку на 13 хвилині мав Кречик у Рятівника, але м’яч після його удару пролетів значно вище воріт і голкіпера Маценка. Через хвилину шкіряна куля двічі з інтервалом у кілька секунд дивом не влучила у ворота Рятівника – спочатку голкіпер продемонстрував відмінну реакцію, а за другим разом гравець головою вибив м’яч, який летів у пусті ворота.

Маючи «довгі» лави запасних, командам вдається тримати високий темп зустрічі. При цьому Карбон-2 намагається грати першим номером.

У середині другого тайму у Карбона-2 вже чотири фоли, а у Рятівника – три. Ціна кожної помилки зростала.

Ближче до завершення зустрічі малюнок гри не змінювався – Рятівник грав від оборони і контратакуючи, а Карбон-2 більше часу проводив в атаці.

За одну хвилину до завершення зустрічі у команд по 5 фолів. А через 12 секунд Карбон-2 «заробив» шостий фол, але призначений за це дабл-пенальті Маценко парирував.

Завершальні секунди команди провели обмінюючись атаками, але забити гол так нікому і не вдалося.