Футзал. Чемпіонат України (ІІ ліга, черкаська зона). «Вектра» (Черкаси) – МСК «Дніпро» (Черкаси) – 1:1

28 Листопада, 2021

2листопада 2021 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат України II ліга, група «А».

Вектра (Черкаси) – МСК Дніпро (Черкаси) – 1:1 (0:1)

Голи: Топор – Лесич

Попередження: Матвійчук (Дніпро)

У стартові 2-3 хвилини гри при рівній грі особливо гострих моментів біля обох воріт не спостерігалося. «Холодним» душем для Вектри закінчилася четверта хвилина поєдинку, коли дніпрянин Лесич з гострого куту гарматним пострілом застав зненацька досвідченого голкіпера Олександра Дяка – 0:1. Пропустивши гол, вектрівці спробували вирівняти дисбаланс на табло, але Дніпро зі свого боку також посилив свій атакувальний порив. Згодом голкіпер господарів зустрічі реабілітувався за пропущений гол – Дяк зумів зреагувати на сильний удар впритул. Через деякий час Вектру від неприємностей після удару Пархоменка врятувала стійка воріт. Ближче до завершення тайму темп гри впав, але теротиріальною перевагою володіли дніпряни.

Після перерви Вектра стала активнішою, а дніпряни дещо збавили. Гра на понижених швидкостях більше підходила Вектрі і на 18 хвилині їм вдалося зрівняти рахунок. Щоправда тут не обійшлося без необачного виходу далеко з воріт голкіпера дніпрян.

Прогнозовано Дніпро побіг атакувати ворота суперника. За одну хвилину до фінальної сирени дніпряни змінили голкіпера на п’ятого польового, але досягти бажаного так і не зуміли. Вектра на досвіді зуміла довести гру до нічийного результату, при цьому будь точнішою могла наприкінці гри і забити.