Футзал. Чемпіонат України (ІІ ліга, черкаська зона). «Майфон» (Черкаси) – «Черкаські козаки» (Черкаси) – 5:4

28 Листопада, 2021

2листопада 2021 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат України II ліга, група «А».

Майфон (Черкаси) – Черкаські козаки (Черкаси) – 5:4(1:1)

Голи: Авер’янов (3), Стрикаль, автогол суперника – Чиж (2), Кулик (2)

Попередження: Чиж (Черкаські козаки)

Вже на 16 секунді гри майфонівцям вдалося забити «швидкий» м’яч – удар з гострого кута для голкіпера Козаків був неочікуваним. Пропущений гол особливо не засмутив Черкаських козаків і трішки більше ніж через хвилину їм вдалося зрівняти рахунок – 1:1.

Обмінявшись забитими голами і стартовим всплеском активності, команди перейшли до більш розмірених підготовок атак. М’ячем частіше володіли майфонці, але контраатаки гостей гострі і іноді були небезпечними. Потрібно віддати належне голкіперу Ткаченку, який неодноразово рятував свою команду при виході з ним сам на сам. Щодо Майфона, то незважаючи на зірковий склад гравців, поки не спостерігалося зіграності. Але це все про перший тайм.

На старті другої половини зустрічі сталася майже аналогічна ситуація, як у першому таймі – Майфон виходить вперед, а через кілька десятків секунд Черкаські козаки зрівнюють рахунок – 2:2. Наступні дві хвилини команди провели в активних діях. Далі було пенальті у ворота Черкаських козаків, яке реалізував Авер’янов. Але втретє у цій грі майже відразу Козаки зрівняли рахунок – 3:3. А не пройшло і хвилини як гості зустрічі повели у рахунку – 3:4 і тепер у ролі наздоганяючих вже Майфон. Проте досить швидко майфонівці зрівнюють цифри на табло. Опоненти кинули усі сили на ворота Ткаченка і прогавили контрвипад Майфона, який завершив влучним ударом Авер’янов – 5:4.

Незважаючи на те, що Майфон виграє, він не збавляє темп. Черкаським козакам відступати нікуди і вони також грають на високих швидкостях. Досить таки інтенсивні і нервові завершальні хвилини гри пройшли без забитих голів. У підсумку Майфон здобув не просту перемогу.