Футзал. Чемпіонат України (ІІ ліга, черкаська зона). «Майфон-2» (Черкаси) – МСК «Дніпро-2» (Черкаси) – 6:1

28 Листопада, 2021

2листопада 2021 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат України II ліга, група «Б».

Майфон-2 (Черкаси) – МСК Дніпро-2 (Черкаси) – 6:1 (1:1)

Голи: Дашко (2), Савченко, Приз, Чорний, Савісько – Похил

Попередження: Дашко – Манесян

На відміну від попередніх матчів дня, звітна зустріч почалася не з високих швидкостей. Очевидно, що команди вирішили придивитися один до одного і не поспішали форсувати події. Дещо розмірений початок зустрічі влучним ударом зі штрафного порушив Дашко із Майфона-2  і рахунок у матчі було відкрито – 1:0. Юна дніпровська команда мобілізувала сили на те, щоб вирівняти ситуацію на майданчику. Можливо Дніпро інколи поспішав, що дозволяло їхнім опонентам проводи часті контратаки, але все обходилося без забитих голів.

Наприкінці першого тайму Дніпру-2 все таки вдалося зрівняти рахунок (1:1), чим змусили майфонівців діяти більш рішуче, але більше забитих голів у цій частині гри не було.

Як і у першому таймі, у другій половині зустрічі першим гол забив Майфон-2. Але ж знову ж таки, особливо на рухливу діяльність гравців на майданчику це не вплинуло. Єдине, що дніпряни ціленаправлено йшли на штурм воріт суперника, а про захист своїх воріт забували. Як підсумок – за короткий проміжок часу у їхні ворота влетіли чотири голи і рахунок став 5:1. За чотири хвилини до фінальної сирени це була серйозна заявка Майфона-2 на перемогу, що у підсумку і відбулося, але з іншим рахунком.