Футзал. Чемпіонат України (ІІ ліга, черкаська зона). «Патріот» (Сміла) – «Колос» (Чорнобай) – 1:3

5 Грудня, 2021

5 грудня 2021 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат України II ліга, група «А».

Патріот (Сміла) – Колос (Чорнобай) – 1:3 (0:2)

Голи: Кондратюк – Ковальов, Кривенко Ю., Федоренко

Попередження: Пелих – Вініченко

Матч команди почали з високих швидкостей, демонструючи намір якнайшвидше забити гол. Але досить швидко пролетіли три хвилини зустрічі, а на табло були нулі, які відображали рівну гру. Проте згодом у Колоса пройшла якісна атака, яка закінчилася забитим голом – 0:1. Патріот відразу спробував зрівняти рахунок, але наткнувся на щільний захист чорнобаївців. Орієнтовно три хвилини (з 8 по 5) на майданчику точилася рівна боротьба, де команди обмінювалися швидкими атаками.

За чотири хвилини до перерви Колос назбирав урожай з 5-ти фолів, у смілян – 4. Це свідчило про те, що на майданчику багато силової боротьби і іноді з порушенням правил.

Згодом Колосу вдалося організувати ще одну результативну атаку – 0:2, а після цього команди зрівнялися по фолам. Грати до перерви було ще півтори хвилини, але справа до дабл-пенальті не дійшла.

Другу половину зустрічі значно активніше почали смілянські футзалісти, змушуючи суперника більше часу захищатися. На 16 хвилині простріл від смілянського гравця вздовж воріт Колоса закінчився автоголом – 1:2. Після цього напруга у зустрічі ще більше зросла і стрімко почали змінюватися цифри на табло, де рахуються фоли.

За чотири хвилини до завершення гри Патріот проявив незрозумілу пасивність при атаці суперника, яка завершилася забитим голом – 1:3.

Кінцівка гри пройшла під акомпанемент атак смілян, які задіювали і свого голкіпера, але рахунок у зустрічі до фінальної сирени так і не змінився.