Футзал. Чемпіонат України (ІІ ліга, черкаська зона). «Халк» (Городищенська ТГ) – «Карбон-2» (Черкаси) – 1:0

5 Грудня, 2021

5 грудня 2021 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат України II ліга, група «Б».

Халк (Городищенське ТГ) – Карбон-2 (Черкаси) 1:0 (0:0)

Голи: Желєзняк

Попередження: Лумкоський, Вівденко (усі Карбон-2)

Перша половина 1 тайму пройшла під акомпанемент атак черкаської команди. Халк відповідав не частими контатаками, де на завершальний удар партнери по команді виводили переважно Подгорського.

Фактично за одним сценарієм проходить перша половина зустрічі. Карбон-2 атакує більше, але у кінцівках атак не проявляє особливої наполегливості. А за три хвилини до перерви у черкаської команди стає 5 загальнокомандних фолів і, відповідно, у Халка з’являється шанс відкрити рахунок у грі.

Під завершення тайму команди збавили темп і перейшли до гри на контратаках. Двічі Железняк у городищенської команди мав шанс відкривати рахунок у грі, але одного разу йому завадив це зробити голкіпер, а у іншому випадку підвела неточність.

Після перерви Халк продовжує грати від оборони, а Карбон-2 проводить масовані атаки. На 14 хвилині помилка черкащан при атаці завершилася тим, що рахунок у грі було відкрито.

За 4 хвилини другого тайму «Халк» назбирав 6 фолів. Дабл-пенальті  Петриченко «Карбона-2» – воротар потягнув. Гра за відчутної ігрової переваги «Карбон-2». «Халк» зрідка відповідає контратаками. Із середини 2 тайму гра підрівнялася. За 4 хв. до кінця гри гарна нагода Лукомський «Карбон-2» – воротар зреагував. Згодом Тамоян банально не влучив у порожні ворота.

За дві хвилини до завершення зустрічі дабл-пенальті знову виконували черкащани – голкіпер Маценко не зумів переграти свого візаві – Мальчика, який у підсумку став героєм зустрічі.

Усі старання Карбон-2 звести матч хоча б до нічиєї не мали успіху. У підсумку Халк здобув свою першу перемогу у турнірі, а Карбон-2 у двох стартових турах не забив жодного гола.