Футзал. Чемпіонат України (ІІ ліга, черкаська зона). РДС (с.Михайлівка) – «Олімп» (Рускополянська ТГ) 6:2

5 Грудня, 2021

5 грудня 2021 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат України II ліга, група «А».

РДС (с.Михайлівка) – Олімп (Рускополянська ТГ) – 7:2 (4:0)

Голи: Кулініч (2), Френціс, Доненко (2), Іщенко, Оришечко – Зацаринний (2)

Попередження: Панченко (Олімп)

Те, що РДС у цій зустрічі рішуче налаштований здобувати свої перші турнірні очки у новому сезоні почав демонструвати із перших секунд поєдинку. І вже на другій хвилині гри з пенальті відкрив рахунок у грі. Рускополянська команда спробувала організувати штурм воріт опонентів, але до гольових моментів справа не дійшла. А от михайлівська команда згодом забила свій другий гол і на досягнутому зупинятися не збиралася.

Перший тайм закінчився з рахунком 4:0. Для того, щоб змінити ситуацію у Олімпа було ще достатньо часу, але на старті другої частини поєдинку у їхні ворота влетів п’ятий м’яч. Відіграти таке відставання дуже складно плюс до всього у руськополянців помітно настрій зіпсувався.

До завершення гри рахунок не один змінювався, але кардинальних змін не відбулося. Таким чином РДС свою першу перемогу, а Олімп другу зустріч поспіль програв.