Ігри 3-го туру чемпіонату України з футзалу (II ліга, регіональний етап) у Черкасах пройдуть без глядачів

11 Грудня, 2021

У СК «Будівельник» 12 грудня 2021 року відбудуться ігри чергового туру змагань з футзалу, які проходитимуть з дотриманням суворих протиепідемічних заходів

Асоціація футзалу Черкаської області, яка є організатором регіонального етапу (черкаська зона) чемпіонату України з футзалу серед команд другої ліги, прийняла важливе рішення по проведенню третього туру, що відбудеться 12.12.2021р.

У зв’язку з тим, що глядачі, які були присутніми 05.12.2021р. у СК «Будівельник» на іграх 2-го туру чемпіонату, систематично не дотримувалися протиепідемічних заходів, було прийнято рішення 3-ій тур змагань, що відбудеться 12 грудні 2021 року, провести без глядачів.

Під час проведення кожного з матчів у залі, крім учасників гри, можуть бути присутніми тренер та офіційні особи, які будуть внесені у протокол, організатори змагань та працівники спортивного закладу, які забезпечуватимуть його роботу.

Нагадаємо, що ігри 3-го туру регіонального етапу (черкаська зона) чемпіонату України з футзалу серед команд другої ліги транслюватимуться у прямому ефірі на сайті «Черкаський спорт».