Розклад матчів чемпіонату Черкаської області з футзалу

25 Листопад, 2019

Рівно перша частина змагань відбудеться у 2019 році, а інша половина у 2020 році

1 тур. 17.11.2019р.

«Громада-СУЕМ» –  «Черкасиобленерго»

«Grenada» (Черкаси) – «Агро-старт» (Леськи)

«Рятівник» – «Черкасиенергозбут»

ФК «Червона Слобода» – «Гермес» (Черкаси)

«Майфон-2» – ФК «Мліїв»

«Арка-Вдала» – ФК «Яснозір’я»

«Єдність» – Шполянська ОТГ

НФК «Черкаси-Вергуни» – ФК «Косарі»

«Смілянщина» – «Авангард» (Черкаси)

«Карбон» – «Цетус»

«Майфон» – МСК «Дніпро»

ФК «ЧФК» – «Рувер»

«Патріот» (Сміла) – МСК «Дніпро-U-19»

«Служба порятунку» – «Карбон-2»

2 тур. 01.12.2019

08:00 «Авангард» – «Карбон-2» (I ліга, група «Б»)

09:00 «Смілянщина» – НФК «Черкаси-Вергуни» (I ліга, група «Б»)

10:00 «Громада-СУЕМ» – «Арка-Вдала» (вища ліга)

11:00 «Яснозір’я» – «Рятівник» (вища ліга)

12:00 «Мліїв» – «Grenada»  (I ліга, група «А»)

13:00 «Шполянська ОТГ» – «Майфон-2» (I ліга, група «А»)

14:00 «Черкасиобленегро» – «Черкасиенергозбут» (вища ліга)

15:00 «Косарі» – «Патріот» (I ліга, група «Б»)

16:00 ФК «ЧФК» – «Майфон» (екстра-ліга)

17:00 «Рувер» – «Цетус» (екстра-ліга)

18:00 МСК «Дніпро» – «Карбон» (екстра-ліга)

3 тур. 15.12.2019

09:00 НФК «Черкаси-Вергуни» – «Авангард» (I ліга, група «Б»)

10:00 «Гермес» – «Єдність» (I ліга, група «А»)

11:00 «Агро-старт» – «Мліїв» (I ліга, група «А»)

12:00 «Grenada» – «Шполянська ОТГ»  (I ліга, група «А»)

13:00«Служба порятунку» – «Косарі» (I ліга, група «Б»)

14:00 «Арка-Вдала» – «Черкасиобленегро» (вища ліга)

15:00 «Рятівник» – «Громада-СУЕМ» (вища ліга)

16:00 «Черкасиенергозбут» – «Яснозір’я» (вища ліга)

17:00 «Карбон-2» – МСК «Дніпро-U-19» (I ліга, група «Б»)

18:00 «Карбон» – ФК «ЧФК» (екстра-ліга)

19:00 «Цетус» – МСК «Дніпро» (екстра-ліга)

20:00 «Смілянщина» – «Патріот» (I ліга, група «Б»)

 

Перенесені матчі  2 туру відбудуться:

19 грудня 2019  (четвер) зустрічаються:

20:00 «Гермес» – «Агро-старт» (I ліга, група «А»)

21 грудня 2019 (субота) грають:

19:00 «Червона Слобода» – «Єдність» (I ліга, група «А»)

20:00 МСК «Дніпро-U-19» – «Служба порятунку» (I ліга, група «Б»)

 

4 тур  22.12.2019

09:00 «Червона Слобода» – «Grenada» (I ліга, група «А»)

10:00 «Гермес» – «Мліїв» (I ліга, група «А»)

11:00 «Шполянська ОТГ» – «Агро-старт»  (I ліга, група «А»)

12:00 «Карбон-2» – «Косарі» (I ліга, група «Б»)

13:00 «Черкасиобленегро» – «Яснозір’я» (вища ліга)

14:00 «Громада-СУЕМ» – «Черкасиенергозбут» (вища ліга)

15:00 «Арка-Вдала» – «Рятівник» (вища ліга)

16:00 «Авангард» – МСК «Дніпро-U-19»  (I ліга, група «Б»)

17:00 ФК «ЧФК» – «Цетус» (екстра-ліга)

18:00 «Рувер» – МСК «Дніпро» (екстра-ліга)

19:00 НФК «Черкаси-Вергуни» – «Патріот» (I ліга, група «Б»)

20:00 «Смілянщина» – «Служба порятунку» (I ліга, група «Б»)

5 тур. 29.12.2019

09:00 «Служба порятунку» – НФК «Черкаси-Вергуни» (I ліга, група «Б»)

10:00 «Агро-старт» – «Червона Слобода» (I ліга, група «А»)

11:00 «Карбон-2» – «Смілянщина» (I ліга, група «Б»)

12:00 «Патріот» – «Авангард»  (I ліга, група «Б»)

13:00  «Мліїв» – «Шполянська ОТГ»  (I ліга, група «А»)

14:00 «Черкасиенергозбут» – «Арка-Вдала» (вища ліга)

15:00 «Grenada» – «Єдність»  (I ліга, група «А»)

16:00 МСК «Дніпро» – ФК «ЧФК» (екстра-ліга)

17:00 «Карбон» – «Рувер» (екстра-ліга)

18:00 «Яснозір’я» – «Громада-СУЕМ» (вища ліга)

19:00  МСК «Дніпро-U-19» – «Косарі» (I ліга, група «Б»)

Матч «Рятівник» – «Черкасиобленегро» (вища ліга) – матч перенесено

6 тур. 19.01.2019р.

09:00 «Патріот» – «Служба порятунку» (I ліга, група «Б»)

10:00 «Гермес» – «Шполянська ОТГ» (I ліга, група «А»)

11:00 «Червона Слобода» – «Мліїв» (I ліга, група «А»)

12:00 «Авангард» – «Косарі» (I ліга, група «Б»)

13:00«Яснозір’я»  – «Арка-Вдала» (вища ліга)

14:00 «Черкасиобленегро» – «Громада-СУЕМ» (вища ліга)

15:00 «Смілянщина»  – МСК «Дніпро-U-19»  (I ліга, група «Б»)

16:00 «Черкасиенергозбут» – «Рятівник» (вища ліга)

17:00 «Рувер» – ФК «ЧФК» (екстра-ліга)

18:00 «Цетус» – «Карбон» (екстра-ліга)

19:00 НФК «Черкаси-Вергуни» «Карбон-2» (I ліга, група «Б»)

20:00 «Єдність» –  «Агро-старт» (I ліга, група «А»)

7 тур. 26.01.2020

09:00  «Служба порятунку» – «Авангард» (I ліга, група «Б»)

10:00 «Grenada» – «Гермес» (I ліга, група «А»)

11:00 «Шполянська ОТГ» – «Червона Слобода» (I ліга, група «А»)

12:00 «Косарі» – «Смілянщина» (I ліга, група «Б»)

13:00 «Мліїв» – «Єдність» (I ліга, група «А»)

14:00 «Арка-Вдала» – «Громада-СУЕМ» (вища ліга)

15:00 «Рятівник» – «Яснозір’я» (вища ліга)

16:00 «Черкасиенергозбут» – «Черкасиобленегро» (вища ліга)

17:00 «Цетус» – «Рувер» (екстра-ліга)

18:00 «Карбон» – МСК «Дніпро» (екстра-ліга)

19:00 МСК «Дніпро-U-19» – НФК «Черкаси-Вергуни»  (I ліга, група «Б»)

20:00 «Карбон-2» – «Патріот» (I ліга, група «Б»)

 

8 тур. 02.02.2020

09:00  «Grenada» – «Карбон-2» (I ліга, 1-4 місця )

10:00 «Гермес» – «Служба порятунку» (I ліга, 1-4 місця )

11:00 «Мліїв» – НФК «Черкаси-Вергуни» (I ліга, 5-8 місця )

12:00 «Шполянська ОТГ» – «Патріот» (I ліга, 9-12 місця )

13:00 «Черкасиобленегро» – «Арка-Вдала» (вища ліга)

14:00 «Громада-СУЕМ» – «Рятівник» (вища ліга)

15:00 «Яснозір’я» – «Черкасиенергозбут» (вища ліга)

16:00 «Єдність» – МСК «Дніпро-U-19» (I ліга, 9-12 місця )

17:00 ФК «ЧФК» – «Карбон» (екстра-ліга)

18:00 МСК «Дніпро» – «Цетус» (екстра-ліга)

19:00 «Косарі» – «Авангард» (I ліга, 13-15 місця )

20:00 «Червона Слобода» – «Смілянщина» (I ліга, 5-8 місця )

 

9 тур. 09.02.2020

09:00  «Смілянщина» – НФК «Черкаси-Вергуни» (I ліга, 5-8 місця )

10:00 «Червона Слобода» – «Мліїв»  (I ліга, 5-8 місця )

11:00 «Служба порятунку» – «Карбон-2» (I ліга, 1-4 місця )

12:00 «Агро-старт» – Косарі» (I ліга, 13-15 місця )

13:00 «Черкасиенергозбут» – «Громада-СУЕМ» (вища ліга)

14:00 «Яснозір’я» – «Черкасиобленегро» (вища ліга)

15:00 «Рятівник» – «Арка-Вдала» (вища ліга)

16:00 «Єдність» – «Шполянська ОТГ» (I ліга, 9-12 місця )

17:00 МСК «Дніпро» – «Рувер» (екстра-ліга)

18:00 «Цетус» – ФК «ЧФК» (екстра-ліга)

19:00 МСК «Дніпро-U-19» – «Патріот» (I ліга, 9-12 місця)

20:00 «Гермес» –  «Grenada» (I ліга, 1-4 місця)

 

10 тур. 23.02.2020

08:00  НФК «Черкаси-Вергуни» -«Червона Слобода» (I ліга, 5-8 місця )

08:50 «Мліїв» – «Смілянщина» (I ліга, 5-8 місця )

09:50 «Авангард» – «Агро-старт» (I ліга, 13-15 місця )

10:50 «Шполянська ОТГ» – МСК «Дніпро-U-19» (I ліга, 9-12 місця)

11:50 «Патріот» – «Єдність» (I ліга, 9-12 місця )

12:50 ФК «ЧФК» – МСК «Дніпро» (екстра-ліга)

13:50 «Grenada» – «Служба порятунку» (I ліга, 1-4 місця)

14:50 «Карбон-2»-  «Гермес» – (I ліга, 1-4 місця )

15:40 Нагородження переможця та призерів (перша ліга)

15:50 «Арка-Вдала» – «Черкасиенергозбут»(вища ліга)

16:50 «Черкасиобленегро» – «Рятівник» (вища ліга)

17:50 «Громада-СУЕМ» – «Яснозір’я»(вища ліга)

18:40 Нагородження переможця та призерів (вища ліга)

18:50 ФІНАЛ КУБКУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ФУТЗАЛУ: СК «Мизинівка» (Звенигородський р-н) – ФК «Тальне-1»

19:40 Нагородження переможця (кубок області)

19:50 «Рувер» – «Карбон» (екстра-ліга)

20:40 Нагородження переможця та призерів (екстра-ліга)

 

Екстра-ліга (змагання проходять у два кола).

Вища ліга (змагання проходять у два кола).

Змагання у першій лізі проходять у два етапи.

I етап (завершено)команди, розподілені жеребкуванням на дві групи по 8 команд, зіграли в одне коло.

II етап:

– команди, які у своїх групах посіли 1-2 місця в одне коло розіграють між собою 1-4 місця;

– команди, які у своїх групах посіли 3-4 місця в одне коло розіграють між собою 5-8 місця;

– команди, які у своїх групах посіли 5-6 місця в одне коло розіграють між собою 9-12 місця;

– команди, які у своїх групах посіли 7-8 місця в одне коло розіграють між собою 13-16 місця.

 

 

http://sportlandia.net.ua/