Футзал. Чемпіонат України (ІІ ліга, черкаська зона). МСК «Дніпро-2» (Черкаси) – «Рятівник» (Черкаси) – 1:4

12 Грудня, 2021

12 грудня 2021 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат України II ліга, група «Б».

МСК Дніпро-2 (Черкаси) – Рятівник (Черкаси) – 1:4 (0:1)

Голи: автогол суперника – Кречик (2), Безродний

На майданчику зустрічалися команди, які за середнім віком гравців є наймолодшими у чемпіонаті. То ж поєдинок команди почали азартно, з помітним бажанням забити «швидкий» гол. Але миттєво пролетіли три хвилини гри, а досягти бажаного ефекту командам так і не вдалося.

Далі у грі частіше атакував Рятівник, але дніпряни уважно і надійно грали у захисті і відповідали гострими контратаками. Гра на зустрічних курсах у першому таймі закінчилася несподіваним дальнім ударом від Безродного і Рятівник повів у рахунку – 0:1.

Після перерви суперники продовжували грати на високих швидкостях. Цей фактор іноді заважав гравцям приймати правильні рішення у відповідальні моменти.

Середина другого тайму – «градус» зустрічі поступово зростає. Рятівник, хоч і виграє, але продовжує атакувати. Дніпру зі свого боку втрачати нічого, то ж їхня націленість на ворота суперника зрозуміла.

За три хвилини до завершення матчу втрата м’яча гравцем Дніпра-2 у центрі поля завершилася тим, що рятівники збільшили свою перевагу до двох голів. Але через короткий проміжок часу атака дніпрян закінчилася тим, що після удару м’яч влучив у спину Кречика і влетів у ворота Рятівника – 1:2. Проте не довго такий рахунок був на табло. Гості зустрічі досить швидко організували третій гол у ворота дніпрян, а на останніх секундах гри поставили крапку у зустрічі – 1:4.