Футзал. Чемпіонат України (ІІ ліга, черкаська зона). «Олімп» (Рускополянська ТГ) – «Патріот» (Сміла) – 0:2

12 Грудня, 2021

12 грудня 2021 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат України II ліга, група «А».

Олімп (Рускополянська ТГ) – Патріот (Сміла) – 0:2 (0:0)    

Голи: Онученко (2)

Попередження: Кондратюк, Хоменко (обидва Патріот)

Зі стартових секунд гри команди почали діяти досить таки активно, створюючи незрочності один одному біля воріт. У перші 5 хвилин зустрічі по кількості створених гольових моментів попереду були сміляни. Руськополянська команда поки не поспішала форсувати події.

Поступово гра вирівнялася і вже у грі частіше голкіпер Патріота. З наближенням завершення першого тайму стає помітним, що смілянській команді все складніше підтримувати високий темп зустрічі – відчувається коротка лава запасних, про що не скажеш у рускополянців. У  Олімпа сім польових гравців на заміні, а у Патріота – три.

Команди багато атакують, але часто дещо невиправдано завершують атаки дальніми ударами, коли можна було б вирішити ситуацію простішим шляхом.

Перед перервою гарний шанс забити «гол у роздягальню» мав відмінний шанс Патріот, але у виході два в один шустрішим виявився голкіпер.

Відпочивши, команди намагаються підтримувати високий темп зустрічі. Але від того, що у гравців мало часу для прийняття правильних рішень, багато помилок при передачах. На 16 хвилині Олімп втратив гарну можливість відкрити рахунок у матчі – підвела неточність і надійно зіграв воротар Патріота.

Поступово гра перейшла у завершальну фазу. «Градус» зустрічі стрімко почав зростати. Рівна зустріч, де у захисті команди грають сильніше ніж у нападі. За дві хвилини до фінальної сирени Патріоту вдається провести одну якісну атаку, а через хвилину іншу і вони вже попереду – 0:2.  З таким рахунком гра і закінчилася.