Футзал. Чемпіонат України (ІІ ліга, черкаська зона). «Майфон» (Черкаси) – РДС (Михайлівка) – 7:4

12 Грудня, 2021

12 грудня 2021 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат України II ліга, група «А».

Майфон (Черкаси) – РДС (Михайлівка) – 7:4 (2:0)

Голи: Горбинко, Олійник (2), Савченко, Зоря (2), Сініцин – Кулініч (2), Френціс, Балазян

Попередження: Шмельов – Іщенко

Досить легко дався для Майфона початок зустрічі, де вони за три хвилини забили два голи. Але як з’ясувалося згодом, пропущені голи лише мобілізували михайлівську команду. РДС вдалося зцементувати свій захист і більше у другому таймі не пропускати. На початку другої частини михайлівці змусили понервувати команду Майчука, скоротивши відставання у рахунку до одного гола – 2:1, але через 5 секунд на табло вже було 3:1. РДС спробував розвинути свій маленький успіх і побіг вперед, але черговий гол майфонівців розставив усе по місцях – 4:1.

Ближче до середини 2 тайму черкаська команда збільшила свою перевагу до чотирьох м’ячів. При всій повазі до РДС складно у матчі із таким суперником кардинально змінити ситуацію. Але михайлівська біжить вперед і на 20 хвилині Френціс скорочує відставання у рахунку – 5:2. Майфон зі свого боку організовує штурм воріт опонентів, але не доводить створені гольові моменти до логічного завершення. А от РДС за дві з половиною хвилини до завершення гри забиває у ворота черкащан третій гол. Майфонівці досить швидко на пропущений гол відповідають двома забитими голами – 7:3, але це ще був не кінцевий рахунок. Матч закінчився – 7:4.