Розклад ігор першого етапу (4-9 тури) чемпіонату України з футзалу (2 ліга, черкаська зона)

24 Грудня, 2021

Змагання складаються з двох етапів і  триватимуть до другого квітня наступного року.

I етап (ігри 1-3 турів відбулися)

4 тур. 26.12.2021

09:00 «А». Вектра (Черкаси) – Олімп (Руськополянська ТГ)

10:00 «Б». Пламет (Черкаси) – Рятівник (Черкаси)

11:00 «А». РДС (Михайлівка) – Патріот (Сміла)

12:00 «А». Карбон (Черкаси) – Червона Слобода (Червона Слобода)

13:00 «Б». ЮГ-2000 (Черкаси) – Карбон-2 (Черкаси)

14:00 «А». Черкаські козаки (Черкаси) – Колос (Чорнобай)

15:00 «Б». Шевченків край (Водяницьке ТГ) – Майфон-2 (Черкаси)

16:00 «Б». Халк (Городищенське ТГ) – МСК Дніпро-2 (Черкаси)

17:00 «А». Майфон (Черкаси) – МСК Дніпро (Черкаси)

18:00 «Б». Служба порятунку (Черкаси) – Цетус (Черкаси)

5 тур. 09.01.2022

Група «А»

МСК Дніпро (Черкаси) – РДС (с.Михайлівка)

Червона Слобода (Червона Слобода) – Майфон (Черкаси)

Колос (Чорнобай) – Карбон (Черкаси)

Олімп (Руськополянська ТГ) – Черкаські козаки (Черкаси)

Патріот (Сміла) – Вектра (Черкаси)

Група «Б»

Цетус (Черкаси) – Пламет (Черкаси)

Карбон-2 (Черкаси) – Служба порятунку (Черкаси)

Майфон-2 (Черкаси)            – ЮГ-2000 (Черкаси)

МСК Дніпро-2 (Черкаси) – Шевченків край (Водяницьке ТГ)

Рятівник (Черкаси) – Халк (Городищенське ТГ)

6 тур. 16.01.2022

Група «А»

РДС (Михайлівка) – Вектра (Черкаси)

Черкаські козаки (Черкаси) – Патріот (Сміла)

Карбон (Черкаси) – Олімп (Руськополянська ТГ)

Майфон (Черкаси) -Колос (Чорнобай)

МСК Дніпро (Черкаси) -Червона Слобода (Червона Слобода)

Група «Б»

Пламет (Черкаси) – Халк (Городищенське ТГ)

Шевченків край (Водяницьке ТГ) – Рятівник (Черкаси)

ЮГ-2000 (Черкаси) – МСК Дніпро-2 (Черкаси)

Служба порятунку (Черкаси) – Майфон-2 (Черкаси)

Цетус (Черкаси) – Карбон-2 (Черкаси)

7 тур. 30.01.2022

Група «А»

Червона Слобода (Червона Слобода) – РДС (Михайлівка)

Колос (Чорнобай) – МСК Дніпро (Черкаси)

Олімп (Руськополянська ТГ) – Майфон (Черкаси)

Патріот (Сміла) – Карбон (Черкаси)

Вектра (Черкаси) – Черкаські козаки (Черкаси)

Група «Б»

Карбон-2 (Черкаси) – Пламет (Черкаси)

Майфон-2 (Черкаси)            – Цетус (Черкаси)

МСК Дніпро-2 (Черкаси) – Служба порятунку (Черкаси)

Рятівник (Черкаси) – ЮГ-2000 (Черкаси)

Халк (Городищенське ТГ) – Шевченків край (Водяницьке ТГ)

8 тур. 05.02 або 12.02.2022

Група «А»

РДС (Михайлівка) – Черкаські козаки (Черкаси)

Карбон (Черкаси) – Вектра (Черкаси)

Майфон (Черкаси) – Патріот (Сміла)

МСК Дніпро (Черкаси) – Олімп (Руськополянська ТГ)

Червона Слобода (Червона Слобода) – Колос (Чорнобай)

Група «Б»

Пламет (Черкаси) – Шевченків край (Водяницьке ТГ)

ЮГ-2000 (Черкаси) – Халк (Городищенське ТГ)

Служба порятунку (Черкаси) – Рятівник (Черкаси)

Цетус (Черкаси) – МСК Дніпро-2 (Черкаси)

Карбон-2 (Черкаси) – Майфон-2 (Черкаси)

9 тур. 20.02.2022

Група «А»

Колос (Чорнобай) – РДС (Михайлівка)

Олімп (Руськополянська ТГ) – Червона Слобода (Червона Слобода)

Патріот (Сміла) – МСК Дніпро (Черкаси)

Вектра (Черкаси) – Майфон (Черкаси)

Черкаські козаки (Черкаси) – Карбон (Черкаси)

Група «Б»

Майфон-2 (Черкаси)            – Пламет (Черкаси)

МСК Дніпро-2 (Черкаси) – Карбон-2 (Черкаси)

Рятівник (Черкаси) – Цетус (Черкаси)

Халк (Городищенське ТГ) – Служба порятунку (Черкаси)

Шевченків край (Водяницьке ТГ) – ЮГ-2000 (Черкаси)

II етап

1 тур – 05.03 або 08.03.2022

2 тур – 13.03.2022

3 тур – 20.03.2022

4 тур – 27.03.2022

5 тур – 02.04.2022

ФОРМАТ проведення чемпіонату

  1. На першому етапі відбіркового регіонального раунду Чемпіонату України серед команд Другої ліги 21 обласна команда згідно жеребкування діляться на групу «А» і групу «Б». У кожній з груп команди грають між собою в одне коло;
  2. У другому етапі відбіркового регіонального раунду Чемпіонату України (II ліга):

– команди, які за підсумками першого етапу посіли у групах 1-3 місця, створюють одну групу з 6-ти команд і грають між собою в одне коло та визначають переможця і призерів регіонального етапу чемпіонату країни (друга ліга);

– команди, які за підсумками першого етапу посіли у групах 4-6 місця, створюють одну групу з 6-ти команд, які грають між собою в одне коло та визначають чемпіона Черкащини у вищій лізі;

– команди, які за підсумками першого етапу посіли у групах 7-9 місця створюють, групу з 6-ти команд, які грають між собою в одне коло та визначають чемпіона Черкащини у першій лізі.

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ

ГРУПА “А”

МКлубІВНПЗМПМО
1МСК “Дніпро-1”651020816
2“Карбон”6402261712
3“Майфон”6402281912
4“Черкаські козаки”630325189
5ФК “Червона Слобода”630317189
6“Колос” Ч.630315189
7“Патріот”630321239
8“Вектра”621315207
9РДС610520283
10“Олімп” Р.61055233

ГРУПА “Б”

МКлубІВНПЗМПМО
1“Цетус”651018516
2“Майфон-2”650124715
3“Служба порятунку”6411181113
4“Рятівник”531112910
5“Пламет”630316169
6“ЮГ-2000”613222196
7“Шевченків край” В.62046126
8МСК “Дніпро-2”610510253
9“Халк”51045173
10“Карбон-2”60246162