Склади груп і розклад ігор регіонального етапу чемпіонату України з футзалу (2 ліга, черкаська зон)

26 Листопада, 2021

Матчі відбуваються у черкаському СК «Будівельник» по вихідних.

Футзал. Чемпіонат України. Друга ліга. Регіональний етап (черкаська зона). Сезон 2021/2022 років.

Група «А»

1.“ЮГ-2000” (Черкаси)

2.“Служба порятунку” (Черкаси)

3.“Цетус” (Черкаси)

4.“Карбон-2” (Черкаси)

5.“Майфон-2” (Черкаси)

6.МСК “Дніпро-2”(Черкаси)

7.“Рятівник” (Черкаси)

8.“Халк” (Дирдин)

9.“Шевченків край” (Водяницьке ТГ)

  1. “Пламет” (Черкаси)

Група «Б»

1.“Карбон” (Черкаси)

2.“Майфон” (Черкаси)

3.МСК “Дніпро”(Черкаси)

4.ФК “Червона Слобода”

5.“Колос” (Чорнобай)

6.“Олімп” (Руськополянська ТГ)

7.“Патріот” (Сміла)

8.“Вектра” (Черкаси)

9.“Черкаські козаки АТО” (Черкаси)

10.“РДС” (Михайлівка)

1 тур. 28.11.2021

09:00 «А». Червона Слобода (Червона Слобода) – Патріот (Сміла)

10:00 «Б». Карбон-2 (Черкаси) – Рятівник (Черкаси)

11:00 «А». МСК Дніпро (Черкаси) – Вектра (Черкаси)

12:00 «А». Майфон (Черкаси) – Черкаські козаки (Черкаси)

13:00 «Б». Майфон-2 (Черкаси) – МСК Дніпро-2 (Черкаси)

14:00  «А». Карбон (Черкаси) – РДС (Михайлівка)

15:00 «Б». Служба порятунку (Черкаси) – Шевченків край (Водяницьке ТГ)

16:00 «Б». Цетус (Черкаси) – Халк (Дирдин)

17:00 «А». Колос (Чорнобай) – Олімп (Руськополянська ТГ)

18:00 «Б». ЮГ-2000 (Черкаси) – Пламет (Черкаси)

2 тур. 05.12.2021

09:00 «А». Пламет (Черкаси) – МСК Дніпро-2 (Черкаси)

10:00 «Б». Черкаські козаки (Черкаси) – МСК Дніпро (Черкаси)

11:00 «Б». Вектра (Черкаси) – Червона Слобода (Червона Слобода)

12:00 «Б». Патріот (Сміла) – Колос (Чорнобай)

13:00 «А». Халк (Дирдин) – Карбон-2 (Черкаси)

14:00 «Б». РДС (с.Михайлівка) – Олімп (Рускополянська ТГ)

15:00 «А». Рятівник (Черкаси) – Майфон-2 (Черкаси)

16:00 «А». ЮГ-2000 (Черкаси) – Служба порятунку (Черкаси)

17:00 «Б». Карбон (Черкаси) – Майфон (Черкаси)

18:00 «А». Шевченків край (Водяницьке ТГ) – Цетус (Черкаси)

3 тур. 12.12.2021

09:00 «А» Колос (Чорнобай) – Вектра (Черкаси)

10:00 «Б». МСК Дніпро-2 (Черкаси) – Рятівник (Черкаси)

11:00 «А». МСК Дніпро (Черкаси) – Карбон (Черкаси)

12:00 «Б». Майфон-2 (Черкаси) – Халк (Городищенська ТГ)

13:00 «А». ФК Червона Слобода – Черкаські козаки (Черкаси)

14:00 «А». Олімп (Рускополянська ТГ) – Патріот (Сміла)

15:00 «Б». Карбон-2 (Черкаси) – Шевченків край (Водяницька ТГ)

16:00 «А». Майфон (Черкаси) – РДС (Михайлівка)

17:00 «Б». Цетус (Черкаси) – ЮГ-2000 (Черкаси)

18:00 «Б». Служба порятунку (Черкаси) – Пламет (Черкаси)

4 тур. 26.12.2021

09:00 «А». Вектра (Черкаси) – Олімп (Руськополянська ТГ)

10:00 «Б». Пламет (Черкаси) – Рятівник (Черкаси)

11:00 «А». РДС (Михайлівка) – Патріот (Сміла)

12:00 «А». Карбон (Черкаси) – Червона Слобода (Червона Слобода)

13:00 «А». ЮГ-2000 (Черкаси) – Карбон-2 (Черкаси)

14:00 «Б». Черкаські козаки (Черкаси) – Колос (Чорнобай)

15:00 «Б». Шевченків край (Водяницьке ТГ) – Майфон-2 (Черкаси)

16:00 «А». Халк (Городищенське ТГ) – МСК Дніпро-2 (Черкаси)

17:00 «Б». Майфон (Черкаси) – МСК Дніпро (Черкаси)

18:00 «Б». Служба порятунку (Черкаси) – Цетус (Черкаси)

5 тур. 09.01.2022

09:00 «Б». Карбон-2 (Черкаси) – Служба порятунку (Черкаси)

10:00 «А». Олімп (Руськополянська ТГ) – Черкаські козаки (Черкаси)

11:00 «А». Патріот (Сміла) – Вектра (Черкаси)

12:00 «Б». Цетус (Черкаси) – Пламет (Черкаси)

13:00 «А». Червона Слобода (Червона Слобода) – Майфон (Черкаси)

14:00 «А». Колос (Чорнобай) – Карбон (Черкаси)

15:00 «А». МСК Дніпро (Черкаси) – РДС (Михайлівка)

16:00 «Б». МСК Дніпро-2 (Черкаси) – Шевченків край (Водяницьке ТГ)

17:00 «Б». Майфон-2 (Черкаси) – ЮГ-2000 (Черкаси)

18:00 «Б». Рятівник (Черкаси) – Халк (Городищенське ТГ) – матч перенесено

6 тур. 16.01.2022

Група «А»

РДС (Михайлівка) – Вектра (Черкаси)

Черкаські козаки (Черкаси) – Патріот (Сміла)

Карбон (Черкаси) – Олімп (Руськополянська ТГ)

Майфон (Черкаси) -Колос (Чорнобай)

МСК Дніпро (Черкаси) -Червона Слобода (Червона Слобода)

Група «Б»

Пламет (Черкаси) – Халк (Городищенське ТГ)

Шевченків край (Водяницьке ТГ) – Рятівник (Черкаси)

ЮГ-2000 (Черкаси) – МСК Дніпро-2 (Черкаси)

Служба порятунку (Черкаси) – Майфон-2 (Черкаси)

Цетус (Черкаси) – Карбон-2 (Черкаси)

7 тур. 30.01.2022

09:00 «Б». Карбон-2 (Черкаси) – Пламет (Черкаси)

10:00 «А». Червона Слобода (Червона Слобода) – РДС (Михайлівка)

11:00 «А». Патріот (Сміла) – Карбон (Черкаси)

12:00 «А». Колос (Чорнобай) – МСК Дніпро (Черкаси)

13:00 «А». Олімп (Руськополянська ТГ) – Майфон (Черкаси)

14:00 «Б». Халк (Городищенське ТГ) – Шевченків край (Водяницьке ТГ)

15:00 «Б». Рятівник (Черкаси) – ЮГ-2000 (Черкаси)

16:00 «А». Вектра (Черкаси) – Черкаські козаки (Черкаси)

17:00 «Б». Майфон-2 (Черкаси) – Цетус (Черкаси)

«Б». МСК Дніпро-2 (Черкаси) – Служба порятунку (Черкаси) – матч перенесено

8 тур. 05.02.2022

Група «А»

РДС (Михайлівка) – Черкаські козаки (Черкаси)

Карбон (Черкаси) – Вектра (Черкаси)

Майфон (Черкаси) – Патріот (Сміла)

МСК Дніпро (Черкаси) – Олімп (Руськополянська ТГ)

Червона Слобода (Червона Слобода) – Колос (Чорнобай)

Група «Б»

Пламет (Черкаси) – Шевченків край (Водяницьке ТГ)

ЮГ-2000 (Черкаси) – Халк (Городищенське ТГ)

Служба порятунку (Черкаси) – Рятівник (Черкаси)

Цетус (Черкаси) – МСК Дніпро-2 (Черкаси)

Карбон-2 (Черкаси) – Майфон-2 (Черкаси)

9 тур. 13.02.2022

Група «А»

Колос (Чорнобай) – РДС (Михайлівка)

Олімп (Руськополянська ТГ) – Червона Слобода (Червона Слобода)

Патріот (Сміла) – МСК Дніпро (Черкаси)

Вектра (Черкаси) – Майфон (Черкаси)

Черкаські козаки (Черкаси) – Карбон (Черкаси)

Група «Б»

Майфон-2 (Черкаси)            – Пламет (Черкаси)

МСК Дніпро-2 (Черкаси) – Карбон-2 (Черкаси)

Рятівник (Черкаси) – Цетус (Черкаси)

Халк (Городищенське ТГ) – Служба порятунку (Черкаси)

Шевченків край (Водяницьке ТГ) – ЮГ-2000 (Черкаси)

ФОРМАТ проведення чемпіонату

  1. На першому етапі відбіркового регіонального раунду Чемпіонату України серед команд Другої ліги 21 обласна команда згідно жеребкування діляться на групу «А» і групу «Б». У кожній з груп команди грають між собою в одне коло;
  2. У другому етапі відбіркового регіонального раунду Чемпіонату України (II ліга):

– команди, які за підсумками першого етапу посіли у групах 1-3 місця, створюють одну групу з 6-ти команд і грають між собою в одне коло та визначають переможця і призерів регіонального етапу чемпіонату країни (друга ліга);

– команди, які за підсумками першого етапу посіли у групах 4-6 місця, створюють одну групу з 6-ти команд, які грають між собою в одне коло та визначають чемпіона Черкащини у вищій лізі;

– команди, які за підсумками першого етапу посіли у групах 7-9 місця створюють, групу з 6-ти команд, які грають між собою в одне коло та визначають чемпіона Черкащини у першій лізі.