Уманські футзалісти фінішували третіми на міжнародному турнірі у Львові

26 Листопад, 2019

Дві команди з Умані взяли участь у престижному міжнародному футзальному турнірі серед ветеранів «Відкритий Кубок Львова»

Участь у турнірі взяли 9 команд з різних куточків України, а також команда з польського Перемишля. За найвищі місця на турнірі боролися гравці, вік яких перевищує 40 років.

За підсумками попередніх ігор право зіграти у фіналі випало львівським командам ТВД та «Меркірій», де матч завершився з рахунком 3:1.

У матчі за третє місце команді «Фенікс-Стефано» з Підмонастиря не вистачило сил, щоб на рівних два тайми змагатися з потужною командою «Ятрань» 80 з Умані. Уманчани у матчі перемогли з рахунком 5:1, хоча останні три голи у матчі забили уже на останній хвилині поєдинку. Більше того, гравці з Умані запам’яталися ще й достойною грою проти львівського ТВД на груповому етапі турніру. Команда з Умані поступилася майбутньому переможцю турніру з рахунком 2:4, однак цей поєдинок також фахівці назвали «малим» фіналом.

У турнірі «Кубка Надії», у яких потрапили найслабші команди за підсумками першого кваліфікаційного етапу, зустрілися поляки, друга команда з Умані та ветерани з Рівного. Останні стали найсильнішими у цьому міні-турнірі і додому повернулися з не з порожніми руками.

Із дев’яти номінацій у двох перемгли представники уманського ФК «Ятрань-80»:

Найкращий бомбардир – Олександр Казанюк («Ятрань» 80)

Найкращий тренер – Сергій Онищук («Ятрань» 80)

Джерело: futsal.lviv.uahttp://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys