Футзал. Чемпіонат України (ІІ ліга, черкаська зона). «Халк» (Городищенська ТГ) – МСК «Дніпро-2» (Черкаси) – 1:5

26 Грудня, 2021

26 грудня 2021 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат України II ліга, група «Б».

Халк (Городищенське ТГ) – МСК Дніпро-2 (Черкаси) – 1:5 (1:0)

Голи: Попов – Капля (2), Соломка (2), Рева

Попередження: Мальчик (Халк)

Незважаючи на те, що був забитий лише один м’яч, перший тайм був багатим на гольові моменти. Єдине, що вони були не реалізовані. Халк, забивши гол, дещо заспокоївся і ледь за це не поплатився від молодих дніпрян. Було багато боротьби і в основному у межах ігрових правил.

Після перерви команди додали у швидкості, але це на перших порах привело лише до збільшення браку при передачах. Проте у середині 2 тайму у дніпрян пройшла якісна атака, яка закінчилася забитим голом – 1:1. Команда з Городищенської ТГ кинула усі сили на те, щоб повернути перевагу у рахунку, але вийшло так, що прогавили контратаку суперника, який за 4 хвилини до фінальної сирени повів у рахунку. Халк перейшов на гру з п’ятим, але вийшло так, що ще тричі пропустив – 1:5.