Вадим Тенжицький: Завдання «Рувера» – радувати черкащан видовищною грою

27 Листопад, 2019

Молодий гравець «Руверу» Вадим Тенжицький у  інтерв’ю «Черкаському спорту» розповів про підготовку команди до другого туру чемпіонату області з футзалу та про фаворитів у екстра-лізі.


Вадиме, як оцінюєш перший тур естра-ліги?

– Вважаю, що перший тур видався цікавий. Усі три гри були непередбачувані все могло змінитися  за декілька хвилин. У нашій грі інтрига тривала до останньої  хвилини. А в грі  «Цетусу» проти «Карбону» взагалі до останньої секунди, перемогу могла вирвати як одна так і інша команда. Навіть молода команда МСК «Дніпро» змогла  завдати клопоту “Майфону” який всі вважають претиндентом на перемогу в цьому сезоні. Вважаю, що МСК «Дніпро»  не вистачило досвіду щоб інтрига зберігалася до самого кінця матчу. Такі матчі викликали великий ажіотаж серед черкаських вболівальників. Було приємно, що на матчах екстра-ліги був майже повний зал глядачів. Помітно, що з кожним роком зацікавленість глядачів зростає. Думаю,  боротьба за чемпіонство буде цікавою. Майже всі конанди ставлять завдання поборотися за призи, тому кожний тур буде дуже цікавим та непербачуваним. Здебільшого, всі шість команд рівні між собою. Можливо, винятком стане МСК «Дніпро» у них молода, амбітна команда, але гадаю їм трохи бракує досвіду. Їм потрібно більше таких досвідчених гравців, як Євген Тарасено, щоб боротися за першу трійку.

Як оціниш гру своєї команди?

– Стосовно самої гри, то її  можна поділити на дві частини. У першому таймі  нам не все вдавалось, не вистачало останьго удару. Але ми знали, що заб’ємо свої м’ячі і в перерві просто внесли маленькі корективи. Заспокоїлись і більш відповідально почали використовувати свої моменти. Наш воротар Ярослав Іщенко добре проявив себе в другому таймі і виручив нас кілька разів. Тому вважаю, що друга половина гри видалась для нас більш вдалою, що і призвело до наших забитих м’ячів і перемоги вцілому. «ЧФК» – амбітний колектив, який кожного року ставить найвищі цілі. У  цій команді є свої лідери, яких можна виділити. Мачульський багато років є лідером цього колективу. Також в команду додались нові  молоді гравці Панченко та Блонський які добре підсилять цей колектив. Вважаю, що саме «ЧФК» буде одним із претендентів на призову трійку.

Які завдання ставить команда «Рувер» на цей чемпіонат?

– Завдання  нашої команди – демонструвати таку гру, яка буде подобатися черкаським вболівальникам. Щоб вони приходили і підтримували нашу команду. А також збільшити інтерес до футзалу серед черкаських вболівальників. На мою думку, це завдання усіх команд, які беруть участь у екстра-лізі – збільшити зацікавленість  до футболу та футзалу серед дітей та дорослих за рахунок такого чемпіонату.

Тобі як футболісту, було важко адаптуватися після великого поля до паркету?

– Великий футбол і футзал дуже між собою відрізняються, тому адаптуватися досить складно. Футзал  – більш динамічний, потрібно швидше приймати рішення. Саме це приветає таку увагу серед вболівальників.

 

Що виділяє «Рувер» з-поміж інших команд?

– Напевне, це наш колектив. Ми дуже дружні. Підтримуємо один одного під час ігор та тренувань. Збираємось поза майданчиком з хлопцями обговорюємо наші ігри, вдалі дії та помилки. Так, у нас в команді немає зірок як у «Карбона» Алієва чи Гусєва, але в нас класний колектив.  Думаю, в чемпіонаті це відіграє одну з ключових ролей.

Хто для тебе принциповий суперник?

– У Рувері я перший рік, тому не можу сказати що хтось принциповий, а хтось ні. Якщо для  мене, то  приципові матчі будуть проти «Майфону» та МСК «Дніпро». У цих командах грає багато моїх знайомих. Буде цікаво проти них зіграти.

Як «Рувер» готується до наступної гри?

– Готуємось до гри з «Цетусом» к звичному режимі. Більше уваги приділяємо тактиці, адже складно перейти з великого футболу у футзал за такий короткий період часу.

Які команди подобаються у інших лігах?

– Здебільшого цікавлюсь  тими командами де грають мої знайомі. У вищій лізі це: «Арка», «Громада» та «Рятівник». За них і буду вболівати. У першій лізі знаю не багато команд , але буду слідкувати за виступом таких команд як «Grenada» та МСК «Дніпро» Ю-19.

ЮЛІЯ ГЛИЗЬhttp://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys