Футзал. Чемпіонат України (ІІ ліга, черкаська зона). «Олімп» (Руськополянська ТГ) – «Черкаські козаки» (Черкаси) – 1:0

9 Січня, 2022

січня 2022 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат України II ліга, група «А».

«А». Олімп (Руськополянська ТГ) – Черкаські козаки (Черкаси) – 1:0 (1:0)

Голи: Дуднік

Попередження: Пісковий (Олімп)

У попередніх двох турах черкаська команда здобула дві перемоги над сильними суперниками, які додали їй оптимізму у вирішенні турнірних завдань. Натомість Олімп у цьому чемпіонату ще не відчував радості від перемоги.

Перші шість хвилин гри команди провели не форсуючи подій, обмінюючись потужними, але часто не гострими атаками. При цьому частіше це робили Черкаські козаки. Але сталося так, що на дев’ятій хвилині гри Олімпу вдалося провести видовищну атаку, яку ефектним ударом завершив Дуднік – 1:0. Черкаські козаки не з великим азартом побігли відігруватися, але довести справу до прицільного удару ніяк не вдавалося. Далі була перерва на гру.

У першій 30 секунд другої частини зустрічі Черкаські козаки мали дві відмінні нагоди зрівнювати рахунок, але дива реакції продемонстрував голкіпер руськополянської команди. Черкащани з кожною хвилиною нарощували тиск на ворота опонентів, але станом на 16 хвилину рахунок не змінився. Олімпу часто щастить і їхній голкіпер впіймав кураж. На табло 18 хвилина – Черкаські козаки безпреривно ведуть «обстріл» воріт Олімпа. А за чотири хвилини до фінальної сирени руськополянська команда мала нагоду збільшувати перевагу у рахунку, але цього разу вже на висоті був воротар Черкаських козаків.

Напруга з наближенням завершення гри зростала до максимуму. Черкаська команда помітно нервує. Натомість їхній суперник терпить і проявляє самовідданість у кожному моменті. Грати командам ще 1 хвилину. Кулик у черкащан мав нагоду зрівняти рахунок, але шкіряна куля після його удару влучила у стійку воріт. Через мить у Черкаських козаків ще одна нагода зрівняти рахунок, але знову на шляху польоту м’яча герой поєдинку – голкіпер Олімпа Владислав Панченко.