Футзал. Чемпіонат України (ІІ ліга, черкаська зона). «Патріот» (Сміла) – «Вектра» (Черкаси) – 8:3

9 Січня, 2022

січня 2022 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат України II ліга, група «А».

«А». Патріот (Сміла) – Вектра (Черкаси) – 8:3 (2:2)

Голи: Нікішов (3), Онученко (3), Кондратюк (2) – Тихонов, Сковрцов (2)

Попередження: Онученко – Тихонов

Вже на другій хвилині гри рахунок був рівним. Спочатку гол забили сміляни, але досить швидко Вектра відігралася – 1:1. Протягом наступних шести хвилин на майданчику спостерігалася рівня боротьба. Потім був всплеск активності з боку смілянської команди і гол у ворота черкащан – 2:1. Але повторилася ситуація із забитим голом Патріота на старті зустрічі, коли майже відразу суперник відповів також забитим голом – 2:2.

На 45 секунді Скворцов з 10 метрів з розвороту несподівано пробив по смілянських ворота, що стало несподіванкою для голкіпера – 2:3. Після цього Патріот додав в активності, але і черкаські футзалісти не збиралися зупинятися на досягнутому.

На 16 хвилині з інтервалом у 20 секунд Патріот зрівняв рахунок – 3:3 і відразу забив четвертий м’яч, який відбувся внаслідок грубої помилки черкаського гравця. Через хвилину чергова «обрізка» вектрівця і п’ятий м’яч влетів у черкаські ворота – 5:3. На 19 хвилині у ворота Патріота був призначений пенальті, але Хоменко його парирував. А вже через хвилину смілянам вдалося забити 6 і 7 гол – 7:3. Командам залишалося ще грати чотири хвилини і часу у Вектри було достатньо, щоб бодай зрівняти рахунок, але цього зробити їм не вдалося і Патріот здобув третю перемогу у сезоні.