Футзал. Чемпіонат України (ІІ ліга, черкаська зона). «Пламет» (Черкаси) – «Цетус» (Черкаси) – 0:2

9 Січня, 2022

січня 2022 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат України II ліга, група «Б».

«Б». Пламет (Черкаси) – Цетус (Черкаси) – 0:2 (0:2)

Голи: Волощук, Скороходов

Після перемоги Пламета у перших двох іграх чемпіонату, а особливо над ЮГ-2000, наступні команди з максимальною відповідальністю віднеслися до зустрічі з ними і виграли. Цетус, який до цього втратив лише два очки, зі стартових хвилин зустрічі з пламетівцями ввімкнув макимальні швидкості забив «швидкий» гол. Відкривши рахунок у зустрічі команда Щерби спробувала закріпити попередній успіх, але наткнулася на щільний захист опонента, який у грі від оборони діяв досить таки гостро.

Далі гра набула більш розміреного темпу. За три хвилини до перерви у Цетуса пройшла якісна атака, яка була завершена влучним ударом – 0:2. Забитий гол додав Цетусу ще більшої впевненості і вони посилили тиск на ворота пламетівців, але у цій частині зустрічі більше їм забити не вдалося.

Друга половина гри почалася під акомпанемент атак Цетуса, який здається не збирається збавляти темп. Пламет зі свого боку менше думає про атаку, а більше сконцентрований на захисних діях.  Досить швидко пролетіли шість хвилин 2 тайму, а до забитого гола справа так і не дійшла. Поки для Пламета залишається шанс змінити хід гри і вони діють сміливіше. Цетус десь більше уже подумовує про утримання переможного для них рахунку, але при першій нагоді небезпечно атакує.

Завершальну хвилина гри команди провели з великим бажанням забивати голи, але рахунок так більше не змінився.