Футзал. Чемпіонат України (ІІ ліга, черкаська зона). «Червона Слобода» – «Майфон» (Черкаси) – 0:5

9 Січня, 2022

січня 2022 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат України II ліга, група «А».

«А». Червона Слобода (Червона Слобода) – Майфон (Черкаси) – 0:5 (0:1)         

Голи: Горбинко, Савісько, Зоря, Савченко, Авер’янов

Обидві команди дещо неочікувано провели перші чотири гри чемпіонату. Якщо Червона Слобода порадувала своїх вболівальників, то Майфон здивував не високими результатами. Тож черкащани цю зустріч почали з високих швидкостей і вже на третій хвилині зустрічі вели у рахунку – 0:1. Пропущений гол змушував червонослобідську команду діяти більш інтенсивніше, але вони чомусь особливо не поспішали це робити. Натомість майфонівці постійно тиснули на ворота опонентів.

Досить швидко пролетів перший тайм, який, крім забитого гола, нічим особливим не запам’ятався.

На стартових секундах другого тайму гарматний постріл від Савіська у дев’ятку виявився надскладним для голкіпера Червоної Слободи – 0:2. Через півтори хвилини черкаська команда мала відмінну нагоду збільшити перевагу у рахунку, але шкіряна куля дивом не влетіла у червонослобідські ворота. Зі свого боку господарі зустрічі відповідали гострими контратаками, але справу до прицільного завершального удару довести не вдавалося.

За три хвилини до фінальної сирени Зоря забиває третій гол і робить більш вагомою заявку Майфона на перемогу.

У завершальні хвилини і секунди зустрічі Червона Слобода робила відчайдушну спробу щось змінити у грі на свою користь, але натикався на контратаки Майфона, які він завершував результативними ударами .