Футзал. Чемпіонат України (ІІ ліга, черкаська зона). «Колос» (Чорнобай) – «Карбон» (Черкаси) 1:3

9 Січня, 2022

січня 2022 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат України II ліга, група «А».

«А». Колос (Чорнобай) – Карбон (Черкаси) – 1:3   (0:0)

Голи: Клименко – Колос,Тарануха, Шкондін

Попередження: Клименко, Завгородній – Макогон,

Вилучення: Вініченко (за дві жовті картки),  Лахтіонов– Бойко (за дві жовті картки), Казарян

Дуже принциповий матч, а особливо для Карбона, який стартував у чемпіонаті не з тими показниками, які від нього очікували.

Перший тайм виправдав очікування вболівальників – цей відрізок зустрічі вийшов видовищним і багатим на створені гострі моменти, але справу до логічного завершення довести жодній команді не вдалося.

Другий тайм почався з обміну атаками. А на 14 хвилині у Колоса пройшла атака, яка всю дорогу була на «тоненького», але у підсумку м’яч все таки потрапив у ворота Магльованого – 1:0. Пропущений гол ще більше «завів» черкаську команду, але і чорнобаївці не збиралися зупинятися на досягнутому. Карбонівці починають нервувати і помилятися. На 4 хвилині другого тайму у черкащан Бойко побачив пере собою жовту картку, а у Колоса три загальнокомандних фоли. Потім жовту картку арбітр показав і гравцю Колоса. На 19 хвилині гри у Колоса Вініченко за відмашку рукою отримав другу жовту картку і був вилучений з майданчика. У чорнобаївців 5 командних фолів. У Карбона дві хвилини гри у більшості і відносно швидко вони використовують свій шанс зрівняти рахунок  – Колос дальнім ударом у дев’ятку змушує капітулювати Згуру. Гра набуває свого емоційного максимуму. За три хвилини до фінальної сирени Карбону вдається провести швидку результативну атаку – 1:2.

За 2 хвилини 11 секунд Бойко отримує другу жовту картку і залишає майданчик. У Колоса з’являється відмінний шанс зрівняти рахунок. Крім цього в обох команд по 5 фолів. За 1,08 хв. до завершення гри у ворота чорнобаївців призначаєтьс дабл-пенальті, який Карбон реалізує – 1:3.

Кінцівка гри проходить під акомпанемент атак Колоса, але рахунок у зустрічі так більше і не змінився.