Футзал. Чемпіонат України (ІІ ліга, черкаська зона). МСК «Дніпро» (Черкаси) – «Червона Слобода» – 4:2

16 Січня, 2022

16 січня 2022 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат України II ліга, група «А».

«А». МСК Дніпро (Черкаси) – Червона Слобода – 4:2 (2:0)

Голи: Баранник, Лесич, Матвійчук, Ольшевський – Біда, Дяченко

Якщо дніпрянам за підсумками цього туру не загрожує втрата першого місця у групі А, то Червоній Слободі для того, щоб претендувати на потрапляння у першу трійку потрібно щонайменше грати внічию.

Половину першого тайму команди обмінювалися гострими атаками. Дніпряни віддавали перевагу командним діям, а червонослобідська команда часто сподівалася на вдалі індивідуальні дії Остренка, Дяченка чи Біди. Але у черкащан на лінії воріт вдало грав їхній голкіпер Пономаренко.

На сьомій хвилині гри один з чергових контрвипадів Дніпра завершився ударом Баранник в нижній лівий кут воріт, на який голкіпер не зреагував – 1:0. Червона Слобода зробила відчайдушну спробу зрівняти рахунок, але наразилася на щільний захист суперника. А за 8,8 секунди до перерви дніпряни скористалися неузгодженістю дій між гравцями суперника і ударом із 9 метрів збільшили перевагу до двох м’ячів.

Як показали стартові хвилини другої половини гри, дніпрян дещо заспокоїв рахунок який був на їхню користь. Натомість Червона Слобода додала в активності і згодом скоротила відставання у рахунку до одного гола. Тут варто відзначити, що удар хоч був і сильним, але голкіпер на нього зреагував, проте в останню мить шкіряна куля вдарилася об підлогу і перелетіла ногу Пономаренка – 2:1.

Дніпро знову вмикає швидкості і повертає свою перевагу у рахунку у два голи. Але досить швидко Червона Слобода забиває свій другий гол у зустрічі – 3:2. Командам залишалося ще грати три хвилини.

Спочатку масований штурм воріт організувала Червона Слобода. Стримавши цей штурм, вже Дніпро проводить небезпечну атаку.

За 33,3 секунди до фінальної сирени, Червона Слобода «обрізається» під час атаки і Дніпро цим результативно скористався – 4:2.