Футзал. Чемпіонат України (ІІ ліга, черкаська зона). РДС (Михайлівка) – «Вектра» (Черкаси) – 2:3

16 Січня, 2022

16 січня 2022 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат України II ліга, група «А».

«А». РДС (Михайлівка) – Вектра (Черкаси) – 2:3 (1:2)

Голи: Кулініч, Балазян – Топор, Суденко (2)

У минулому турі учасники цього матчу зазнали поразок, то ж у цій зустрічі з перших хвилин гри почали проявляти намір реабілітуватися за попередні програші.

Досить швидко пролетіли перші 5 хвилин гри, протягом яких забитих голів не було. Щоправда у цей проміжок часу відзначалися активністю.

На шостій хвилині гри Балазян з лівого флангу з гострого кута струльнув по воротах Дяка, який не був готовим до такого повороту подій – 1:0. Через півтори хвилини вже Суденко ударом з носака застає зненацька голкіпера РДС – 1:1.

Ближче до завершення першого тайму Вектрі вдається забити другий гол у цій зустрічі.

Після перерви михайлівська команда кинула усі сили на те, щоб зрівняти рахунок. Вектра атакували не так часто, але їхні контрвипади мали небезпечний характер. А на 16 хвилині черкащанам вдалося провести багатоходову комбінацію, яка закінчилася третім забитим голом у ворота РДС – 1:3.

Після чергової зміни рахунку зустріч набрала дещо розміреного характеру, яка приспала пильність Вектри, чим скористався РДС і за три хвилини до завершення гри рахунок став – 2:3.

У завершальні хвилини гри як одна так і інша команди мали намір змінити рахунок, але втілити бажане у забиті голи не вдалося.