Футзал. Чемпіонат України (ІІ ліга, черкаська зона). «Карбон» (Черкаси) – «Олімп» (Руськополянська ТГ) – 4:1

16 Січня, 2022

16 січня 2022 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат України II ліга, група «А».

«А». Карбон (Черкаси) – Олімп (Руськополянська ТГ) – 4:1(0:0)

Голи: Шкондін (2), Проценко (2) – Праведний

Попередження: Праведний, Рацюк, Пісковий

Незважаючи на те, що на майданчику зустрічалися команди з різних полюсів турнірної таблиці групи «А», перші п’ять хвилин пролетіли без забитих голів. Частіше атакували черкащани, але часто поспішали і не завжди вдавалося завершувати атаки прицільними ударами. Олімп зі свого боку грав  від оборони. У тому, що ворота руськополянської команди на 7 хвилині зустрічі залишалися «сухими» багато у чому була заслуга їхнього голкіпера, якого у минулому турі було визнано кращим гравцем. На восьмій хвилині вже голкіпер Карбона Магльований рятує свою команду від пропущеного гола.

Досить швидко спливав час першого тайму. Ближче до перерви черкаські футзалісти почали нервувати, поспішаючи забити гол, але до перерви забитих голів так і не було.

Друга половина поєдинку почалася з того, що Карбон триходівку завершив голом. Поки Олімп проводив роботу над помилками, черкащани закріпили успіх – 2:0. А на 15 хвилині черкаська команда була попереду з різницею у три голи. Зрозуміло, що руськополянцям відступати було нікуди і вони кинули усі сили, щоб змінити хід поєдинку і їм вдається скоротити відставання у рахунку до двох голів – 3:1. Карбон, щоб не довести ситуацію до критичної, вмикає максимальні швидкості і Проценко за три хвилини до фінальної сирени робить рахунок 4:1. До завершення гри рахунок більше не змінювався. За старання Олімпу п’ятірка, а Карбон на класі здобув свою чергову перемогу.