Футзал. Чемпіонат України (ІІ ліга, черкаська зона). «Черкаські козаки» (Черкаси) – «Патріот» (Сміла) 11:3

16 Січня, 2022

16 січня 2022 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат України II ліга, група «А».

«А». Черкаські козаки (Черкаси) – Патріот (Сміла) – 11:3 (4:0)

Голи: Чижик (6), Трандафілов, Кулик (3), Стрижак В. – Нікішов (2), Онученко

Попередження: Кулик – Різник

Досить швидко черкаська команда повела у рахунку. Після цього гра перейшла в обмін атаками. Патріот спробував форсувати події і це закінчилося тим, що у їхні ворота влетіли ще два голи. Таким чином у середині першого тайму Черкаські козаки вже попереду маючи перевагу у три голи – 3:0. Патріот намагається налагодити комбінаційну командну гру, але черкащани грамотно грають в обороні, а коли з’явився шанс збільшити перевагу, вміло ним користуються – 4:0.

На старті другої половини у смілян Нікішов почав атаку і сам же її завершив ударом з гострого кута – 4:1. Проте трішки більше ніж через хвилину Черкаські козаки повернули перевагу у чотири голи. Патріот, пропустивши п’ятий м’яч, збільшив свої оберти і на 14 хвилині рахунок стає 5:2. З урахуванням того, що командам ще грати вісім хвилин, то для смілянської команди не все так критично і вона кидає усі сили вперед. Проте у діях часто багато сумбуру, тому м’яч не влітає у ворота суперника. А от Черкаські козаки діють раціонально і свої гольові моменти реалізують.

Черкаські козаки реабілітуються за поразку у минулому турі і значно покращують своє турнірне становище. Також у складі черкаської команди варто відзначити шість(!) забитих голів Даніїлом Чижиком.