Футзал. Чемпіонат України (ІІ ліга, черкаська зона). «Майфон» (Черкаси) – «Колос» (Чорнобай) – 7:1

16 Січня, 2022

16 січня 2022 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат України II ліга, група «А».

«А». Майфон (Черкаси) – Колос (Чорнобай) – 7:1 (3:0)

Голи: Зоря, Авер’янов (4), Литовченко, Чорний – Завгородній

Судячи з того, що команди з оптимальними складами підійшли до цього поєдинку, то очкується цікавий поєдинок.

На старті гри суперники не форсували подій, а поступово піднімали темп. Коли розвідки боєм були проведені, команди вдалися до більш активних дій. З інтервалом у півтори хвилини два м’ячі влетіли у ворота чорнобаївської команди. Через інші півтори хвилини Кривенко із Колоса, який обікрав Чорного, виходив сам на сам із воротарем Ткаченком, але програв цю дуель. Майфонівці з відповіддю не забарилися, але їхня атака була успішною – 3:0. Відтепер команді з лівого берега Дніпра потрібно робити надзусилля, щоб хоча б вирівняти ситуацію на полі і на табло. Чорнобаївці поспішають і припускають багато помилок при передачах. Команда з Черкас хоч і грає від оборони, але постійно тримає опонентів у напрузі.

Друга половина гри почалася під акомпанемент атак Колоса, але вийшло так, що шкіряна куля після гарматного пострілу Авер’янов влетіла у їхні ворота – 4:0. Грати командам ще 10 хвилин і часу достатньо, щоб рахунок неодноразово змінювався. Єдине, що важко спрогнозувати у який бік і скільки голів влетить.

Досить швидко спливав час зустрічі, а настрій чорнобаївців все більш гіршим. На 17 хвилині Литовченко робить завдання суперниками здобути у цій зустрічі турнірні очки дуже і дуже складним – 5:0.

Колос кидає усі сили вперед, щоб хоча б раз забити у ворота суперника і досягає мети, але у відповідь пропускає у свої ворота.

У підсумку Майфон заслужено переміг і підняв свої шанси на вихід до наступного етапу з першої трійки.