Футзал. Чемпіонат України (ІІ ліга, черкаська зона). «Служба порятунку» (Черкаси) – «Майфон-2» (Черкаси) 2:1

16 Січня, 2022

16 січня 2022 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат України II ліга, група «Б».

«Б». Служба порятунку (Черкаси) – Майфон-2 (Черкаси) – 2:1 (0:1)

Голи: Горбань, Дзюба – Савісько

На першій хвилині Дашко із Майфона-2 міг відкривати рахунок у грі, але м’яч влучив у стійку воріт Служби порятунку. Цей момент не насторожив господарів зустрічі. А майфонівці продовжували нарощувати тиск на ворота Чмиха і на 200 секунді Савісько відкриває рахунок у грі – 0:1.

Досить швидко команди досягли екватора першого тайму. Станом на цю хвилину гри Служба порятунку знаходиться у пошуках своєї гри. Майфон-2 діє по спортивному агресивно. На 7 хвилині Чорний в упор розстрілював ворота опонента, але Чмих зіграв надійно.

По ходу другої частини 1 тайму рахунок міг змінюватися неодноразово як в один так і інший бік, але відзначаємо або відмінні дії голкіперів – Соколовського і Чмиха, або гравців підводила неточність.

Відпочивши, учасники зустрічі на старті другого тайму додали у швидкості. Багато руху на майданчику, але не завжди вдається провести якісні атаки. Поступово Служба порятунку стала частіше володіти м’ячем і згодом рахунок стає рівним – 1:1. Майфон-2, якого у цій зустрічі влаштує і нічия, не змінює свою тактику, а продовжує потужно атакувати і марнує 100% гольові моменти. Служба порятунку намагається довести до логічного завершення награні комбінації.

До завершення гри 3 хвилини. Ціна помилки, особливо для Служби порятунку, має неймовірну ціну.

Завершальні хвилини команди проводять обмінюючись гострими атаками. І знову на перших ролях голкіпери команд.

За 15 секунд до фінальної сирени гравці Майфона-2 поблизу своїх воріт припускаються кількох незрозумілих помилок, якими скористалася Служба порятунку і здобула вольову перемогу.