Футзал. Євро-2022. 28.01.2022. Україна – Португалія. Що треба Україні для виходу далі

28 Січня, 2022

У пятницю, двадцять восьмого січня, збірна команда України зіграє крайній матч групового етапу Євро-2022 за підсумками якого стане відомою подальша доля наших футзалістів у фінальній частині чемпіонату Європи

Зрозуміло, що для виходу до наступного раунду збірній України треба виграти у Португалії. Але можуть бути і інші варіанти, які дадуть можливість нашій чоловічій збірній команді з футзалу подолати груповий етап.

Після двох турів Португалія набрала 6 очок, далі йдуть Нідерланди та Україна (по 3 бали), замикає турнірну таблицю Сербія (0 пунктів). З кожної групи в 1/4 фіналу виходять по дві команди.

Першим критерієм при рівності очок у турнірах УЄФА є найкращі показники (очки, різниця м’ячів, забиті м’ячі) в особистих зустрічах між командами, які ділять місця.

Для виходу до наступного раунду збірній України треба виграти у Португалії з будь-яким рахунком. У можливій ситуації з поділом трьох команд по 6 очок (з Португалією та Нідерландами) Україна вже точно матиме не найгірші показники за особистими зустрічами.

Навіть у разі поразки Україна може пройти до 1/4 фіналу, якщо Нідерланди програють Сербії (з різницею менше 9 м’ячів). Тоді можливий поділ по 3 очки між Україною, Нідерландами та Сербією. І підопічні Олександра Косенка в такому разі пройдуть далі (якщо не брати до уваги малоймовірну двозначну перемогу сербів).

За нічиєї у своєму матчі Україні теж треба буде сподіватися на поразку Нідерландів, господарів турніру, від Сербії. Якщо і там буде нічия, то далі пройдуть голландці за рахунок особистої перемоги над українцями.

Євро-2022 з футзалу

Нідерланди, 19.01–06.02.2022

Група A

1-й тур, 19 січня

Сербія – Португалія – 2:4

Нідерланди – Україна – 3:2

2-й тур, 23 січня

Сербія – Україна – 1:6

Португалія – ​​Нідерланди – 4:1

Турнірна таблиця

3-й тур, 28 січня

21:30 Україна – Португалія

21:30 Нідерланди – Сербія