Павло Кіт: Чемпіонат Черкащини з футзалу обіцяє бути цікавим

28 Листопада, 2019

«Черкаський спорт» поспілкувався з досвідченим гравцем «Цетуса» Павлом Котом і дізнався про принципового суперника команди та історію футбольного колективу, який існує понад 10 років.

Що можеш сказати про старт чемпіонату?

– Всі з нетерпінням чекали на старт нового міні-футбольного сезону! Не звично бачити таку малу кількість команд в екстра лізі. Раніше всі прагнули грати у найвищому дивізіоні футзальних змагань. Це було престижно, а зараз тенденція змінилася. Але усі три гри стартового туру в екстра-лізі нового сезону були цікавими, ніхто не міг наперед назвати переможця і це додає інтриги. Також буде цікаво грати в два кола!

Як тобі перша гра твоєї команди ?

– Цю гру могли як виграти, так і програти. Моментами грали краще опонентів, моментами гірше. «Карбон» – потужна команда з кваліфікованими гарвцями. Результатом на даному етапі ми задоволені, адже вдалося відігратися!

Що виділяє «Цетус» з-поміж інших команд?

– На мою думку, це багаторічна історія нашого колективу. Команда вже існує понад 10 років! Ми завжди беремо участь у міських таобласних змаганнях. Більшість хлопців дружать протягом всього свого життя. Це не просто зібралися на турнір, відіграли і забули про один одного. Це велика цінність. Знаючи напоступливі характери і жагу до перемоги наших “ветеранів“ , ніхто в команді не може собі дозволити грати безвільно та безвідповідально.

Чи є у «Цетуса» принциповий суперник?

– Напевно, про принциповість не варто щось казати, адже більшість команд екстра-ліги не так давно з’явилися і гра з Карбоном не буде відрізнятися по настрою, чи самовіддачі від іншого суперника. Важко буде з усіма, адже це чемпіонат області і всі команди рівня обласних змагань плюс-мінус однаково збалансовані! Хтось потужніший, хтось рухливіший, хтось індивідуально сильніший, хтось командно добре грає. Чемпіонат обіцяє бути цікавим!

Як готуєтеся до наступної гри?

– Знаючи свого суперника, особливу увагу приділяємо обороні і проведенні контратак! «Рувер» якісно підсилився і розраховує в цьому сезоні на призи. З цією командою у нас завжди виходять цікаві ігри.

Які команди подобаються у інших лігах?

– У вищій лізі симпатизує команда «Черкасмобленерго». По-перше, там грають мої друзі. По-друге з ними працює іменитий футзальний тренер, що для нашої області є великою рідкістю. Але їм буде досить не просто зайняти перше місце, адже інші команди добре укомплекотовані!

У першій лізі – це «Служба порятунку». Команда намагається грати у комбінаційний футзал. Дещо виходить, дещо ні. Важко щось сказати, адже пройшов лише один тур і явних фаворитів ще не виявлено.

ЮЛІЯ ГЛИЗЬ