Футзал. Чемпіонат України (ІІ ліга, регіональний етап). «Карбон-2» (Черкаси) – «Пламет» (Черкаси)

30 Січня, 2022

30 січня 2022 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат України II ліга, група «Б».

«Б». Карбон-2 (Черкаси) – Пламет (Черкаси) – 6:1 (2:0)

Голи: Таранович (2), Вівденко, Тенжицький (2), автогол суперника – Пономаренко

Попередження: Гаркавий (Пламет)

Так склалися обставини, що амбітний Карбон-2 за три тури до завершення групового етапу знаходиться внизу турнірної таблиці і головне завдання для нього покинути цю зону. Пламет у попередніх матчах продемонстрував, що може дати бій і навіть іменитому супернику.

З огляду на ситуацію, що склалася карбонівці досить активно почали матч, але зустріли супротив від Пламета. Тривалий час команди обмінювалися атаками. Лише на 9 хвилині тайму Карбону-2 вдалося «розпечатати» пламетівські  ворота. Спроба гостей зустрічі відігратися не мала успіху, натомість карбонівці забили «гол у роздягальню».

Пламет зі стартових хвилин другої частини спробував забити свій гол, але вийшло так, що у Карбона-2 Вівденку вдалося потроїти перевагу своєї команди – 3:0. Очевидно такий рахунок заспокоїв команду Болюка, чим скористався суперник – 3:1. Пламету забитий гол додав впевненості і вони побігли забивати ще один, але суперник впіймав його на контратаці і Тенжицький влучним ударом вчергове змінив цифри на табло – 4:1. Далі Пламет перейшов до атак вп’ятьох, але вийшло так, що м’яч ще неодноразово влітав саме у їхні ворота.