Футзал. Чемпіонат України (ІІ ліга, регіональний етап). «Червона Слобода» (Червона Слобода) – РДС (Михайлівка)

30 Січня, 2022

30 січня 2022 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат України II ліга, група «А».

«А». Червона Слобода (Червона Слобода) – РДС (Михайлівка) – 0:0

Попередження: Семенюк М., Семенюк В. (обидва Червона Слобода)

Незважаючи на те, що команди вирішують різні турнірні завдання, протягом першої половини 1 тайму спостерігалася рівна боротьба. Нагадаємо, що перед цим поєдинком Червона Слобода зберігає шанси на потрапляння до першої трійки, а РДС намагається уникнути останнє місце у групі «А». Проте поступово частіше м’ячем почала володіти Червона Слобода, змушуючи опонентів оборонятися. Але у першому таймі справа до забитого гола так і не дійшла.

Складно визначити який фактор впливав на швидкість команд, але у другій частині зустрічі вона була не високою. Червона Слобода намагалася вивести на ударну позицію Остренка або Дяченка, але зробити влучний удар їм не вдавалося. Михайлівська команда віддавала перевагу командним діям і були у них моменти відкривати рахунок, але не щастило. Спочатку Норенко не зумів завершити 100% гольовий момент, а потім на 19 хвилині Доненко не зумів реалізувати пенальті призначене за те, що його збили у штрафній.

Ці моменти мали додати впевненості червонослобідській команді, але особливого азарту з їхнього боку не спостерігалося.

Та все ж наприкінці зустрічі команди активізувалися, але сил на фінальний штурм ні в однієї ні в іншої не спостерігалося. У підсумку матч закінчився нульовою нічиєю, яка по суті не мала задовольнити жодну з команд.