Футзал. Чемпіонат України (ІІ ліга, регіональний етап). «Вектра» (Черкаси) – «Черкаські козаки» (Черкаси)

30 Січня, 2022

30 січня 2022 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат України II ліга, група «А».

«А». Вектра (Черкаси) – Черкаські козаки (Черкаси) – 3:5 (2:1)

Голи: Гаврюшенко, Вовк, Марущак – Трандафілов (2), Пустовіт, Кулик (2)

Незважаючи на те, що до завершення групового етапу командам залишилося провести по три матчі, з урахуванням цього поєдинку. У разі вдалого проведення цих матчів, як одна так і інша команда можуть значно покращити турнірне становище, а, відповідно, потім вирішувати завдання у турнірі більш вищого рангу. Команди, розуміючи цю ситуацію, гру почали із «високої» ноти. Першими рахунок у матчі відкрили Черкаські козаки. Мали вони шанс і закріпити свій успіх, але не зуміли реалізувати свої гольові шанси. А от Вектра поступово набрала свій «крейсерський» хід. У середині тайму вектрівцям вдалося зрівняти рахунок. Черкаські козаки зробили намір вирівняти ситуацію, але їхнім атакувальним діям не вистачало потужності. Очевидно перехід їхнього лідера атак – Чижика до команди першої ліги чемпіонату України дає про себе знати. За мить до сирени на перерву у Вектри Марущак наважується на рейд у бік воріт опонентів, який завершився другим голом – 2:1.

На початку другої половини зустрічі Вектра спробувала закріпити свій попередній успіх, але одну з її атак заблокував Пустовіт, а потім відібравши м’яч наблизився до воріт Дяка і ударом з носака точнісінько у кут воріт зрівняв рахунок. Прогнозовано Вектра побігла вперед повертати перевагу у рахунку, але досягти бажаного не зуміла. А от Черкаським козакам вдалося одну зі своїх атак завершити забитим м’ячем – 2:3. Забивши гол Черкаські козаки збавили обороти, чим миттєво скористалася Вектра – 3:3. Далі слово було за Черкаськими козаками, які свій момент – вийти вперед не змарнували – 3:4. Вектра побігла відігруватися, де втратила м’яч, чим скористався суперник – 3:5.