Футзал. Чемпіонат України (ІІ ліга, регіональний етап). Майфон (Черкаси) – Патріот (Сміла)

5 Лютого, 2022

5 лютого 2022 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат України II ліга, група «А». 8 тур.

«А». Майфон (Черкаси) – Патріот (Сміла) – 10:00 (4:0)

Голи: Бобінський, Савченко (2), Литовченко (2), Орел (2), Зоря (2), автогол суперника

До цієї гри обидві команди підійшли не в оптимальних складах. Проте це ніяким чином не позначилося на бажаннях грати на перемогу. Першу половину стартового тайму зібраніше провели майфонівці, яким вдалося тричі закінчувати свої атаки влучними попаданнями у ворота суперника. Третій пропущений гол змусив Патріот вдатися до більш рішучих дій. Майфон взяв невеличку паузу в активних діях. Сміляни у масованому штурмі воріт Ткаченка не змогли досягти бажаного, а Майфон відзахищавшись проводить атаку, яку завершує четвертим голом. Попереду другий тайм зустрічі, у якому смілянській команді необхідно знайти резерви для того, щоб змінити ситуацію, яка поки складується не на їхню користь.

Стартові три хвилини другого тайму Патріот провалив, чим скористався Майфон і забив три голи – 7:0. До завершення гри ще достатньо часу, але помітно, що черкаська команда набрала крейсерську і налаштована лише збільшувати свою перевагу.

Як показали подальші події на майданчику черкащани вдалося забити ще не один гол.