Футзалістки МСК «Дніпро» у Черкасах провели результативну гру проти «Легіона-Університет» (Луцьк)

6 Лютого, 2022

6 лютого МСК «Дніпро» у перенесеному матчі 1 туру чемпіонату України з футзалу серед жіночих команд вищої ліги (група «В») на домашній арені зустрічався з командою з Луцька

Це була друга зустріч команд у чемпіонаті. 21 січня черкащанки на виїзді у складному матчі поступилися суперницям з рахунком 5:6.

Гра у Черкасах також була не простою і почалася із швидкого гола від гостей. Нашим дівчатам потрібен був певний час, щоб відкрити лік своїм забитим м’ячам і на перерву піти з перевагою у два голи.

У другому таймі дніпрянки постійно вели у рахунку, але суперниці постійно намагалися внести інтригу у зустріч. Та все ж наші дівчата довели гру до переможного завершення.

МСК Дніпро (Черкаси) – Легіон-Університет (Луцьк) – 7:4

У кладі черкаської команди м’ячі забивали:

14’Анастасія Мигаль

18’Анастасія Мигаль

20’Маргарита Юрасова

25’Світлана Кулаженко

31’Маргарита Юрасова

39’Вероніка Волосина