Футзалістки МСК «Дніпро» (Черкаси) на виїзді зустрічалися із збірною командою м. Хмельницький

12 Лютого, 2022

У черговому турі чемпіонату України з футзалу серед жіночих команд вищої ліги черкащанки 12 лютого зіграли із збірною командою Хмельницького

Збірна м. Хмельницький – МСК «Дніпро» (Черкаси) – 5:11

Дніпрянки гру почали непогано, але пару помилок у захисті, плюс невпевнена гра воротаря, призвели до рахунку 2:0 не на нашу користь.

Оговтавшись, та взявши себе у руки, наші дівчата провели декілька непоганих атак і на перерву пішли вже з перевагою в один м’яч (2:3).

Зробивши висновки по перерві, гравчині МСК, у першій половині другого тайму, забили ще чотири м’ячі (2:7).

Потім, тренер, Юрій Криштоп, вирішив дати шанс, проявити себе, молодим дівчаткам. На жаль, рахунок було скорочено до трьох м’ячів. Але, у підсумку, загальна перемога з рахунком 5:11.