Владислав Панченко: Для команди «ЧФК» кожна гра принципова

29 Листопад, 2019

«Черкаський спорт» продовжує спілкуватися з представниками команд екстра-ліги чемпіонату області з футзалу. Новачок команди «ЧФК» Владислав Панченко розповів нашому сайту про вилучення Мачульського та підготовку команди до наступного туру.

Владиславе, як тобі перший тур чемпіонату ?

– Хотілося б користуючись нагодою привітати усіх учасників чемпіонату області з футзалу з початком нового сезону! Перший тур цілком закономірний, він показав різну фізичну та тактичну підготовку команд, хтось почав готуватися  до сезону заздалегідь, хтось завжди перебував в залі на протязі року приймаючи участь у різних турнірах, хтось тільки буде набирати форму по ходу сезону. Помітно, що всі скучили за футзалом, але не показали максимум, я впевнений далі буде гарячіше!

Як оціниш гру своєї команди?

– Якщо об’єктивно оцінювати та виходити з тих факторів, що ми всі разом зібралися перший раз безпосередньо на гру, то грали непогано. Ми відкрили рахунок у грі та деякий час були попереду, при цьому не реалізували багато хороших моментів, вдавалося стримували атаки суперника й коли залишилися в меншості, але такі чинники як фізична підготовка, реалізація гольових моментів та недостача взаєморозуміння на майданчику, не дали нам досягнути успішного результату! Все це під силу нам виправити, наші перемоги ще попереду. Суперник хороший, попітне їхнє бажання навчатися грати у футзал, з ними працює тренер-професіонал, вони мають хороший підбір гравців. Загалом, у них є все, щоб прогресувати. Гра з ними була динамічна та цікава, я бажаю їм успіху.

Чого не вистачило, щоб перемогти? Вважаєш, що червона картка Мачульського стала роковою?

– Повторюсь, не вистачило фізичних кондицій, успішної реалізації моментів та зіграності. Я не думаю, що червона картка стала роковою і тільки через це команда поступилася в рахунку, втім певну роль це зіграло. Ми втратили лідера під час нелегкої гри та у наступних кількох матчах.  Сергій розуміє, що зробив помилку, піддавшись емоціям, я впевнений він повернеться на майданчик, ще більш “голодним” та вмотивованим.

Яке пріоритетне завдання у «ЧФК» на сезон?

– Звісно, хочеться не просто брати участь у змаганнях, а й здобувати результат. Наша команда укомплектована амбітними гравцями, які не один рік беруть участь у змаганнях такого рівня. У цьому сезоні у нас сплав «молоді» та «досвіду» ми об’єднуємося навколо однієї мети стати чемпіонами поточного сезону!

У чому особливість команди «ЧФК» ?

– Я не думаю, що ми чимось виділяємося з-поміж інших команд, якщо дивитися ззовні, проте якщо оцінювати з середини, то скажу одне, ми виділяємося колективом. Я новачок в команді, але бачу, що ці хлопці грають один за одного для результату  і це – мені подобається. Саме тому прийняв запрошення виступати в цьому колективі!

У вас є принциповий суперник у чемпіонаті?

– Не можу виділити когось одного у цьому аспекті. Кожна гра в чемпіонаті для нас буде принциповою!

Як триває підготовка команди до наступного туру, який відбудеться 1 грудня?

– Готуємося в штатному режимі, проводимо тренування у спроткомплексі “Будівельник, продовжуємо набирати ігрову форму.

Хто твої фаворити у інших лігах?

У Вищій лізі безперечно – це «Рятівник». Попри те, що я закінчив навчання у Черкаському інституті пожежної безпеки, який представляє ця команда, вона залишається для мене рідною. Там грають мої близькі друзі. Саме там завдяки тренерам Лісняку та Григоренку я багато чому навчився. Завжди дуже переживаю за успіх команди, бажаю їм в цьому сезоні стати чемпіонами вищої ліги! Рівень першої ліги зростає з кожним роком. У цьому сезоні дуже багато команд виявило бажання грати саме у цій лізі, при цьому ці команди комплектуються хорошими виконавцями. Хочеться вірити, що в перспективі деякі з цих команд зможуть на рівних змагатися в екстра та вищій лігах. Звісно, переживаю за результати команди в якій граю – це «Служба Порятунку». Також  можу виділити «Карбон-2». Дуже цікаво буде зіграти з командою НФК «Черкаси-Вергуни».

ЮЛІЯ ГЛИЗЬhttp://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys