Футзал. Чемпіонат Черкащини. «Яснозір’я» – «Рятівник» (Черкаси) – 5:4

1 Грудень, 2019

1  грудня 2019 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської області. 2 тур. Зустріч команд вищої ліги.

«Яснозір’я» – «Рятівник» (Черкаси).

«Яснозір’я» – «Рятівник» – 5:4 (0:2)

Голи: Яжук, Погребняк (2), Бойко (2) – Горбань, Блонський, Дробоног, автогол суперника

Очікувано потужно обидві команди почали гру. Проте частіше м’яч у ногах яснозірської команди. «Рятівнику» потрібен був деякий час, щоб стримати натиск опонентів і вже самим перейти до наступальних. Тепер Бойку і Колосу у господарів потрібно захищатися, що вони особливо не полюбляють. Саме невчасне повернення у захист атакуючої пари яснозірців дозволило черкащанам на 6 хвилині зустрічі відкрити рахунок у грі – 0:1. Не пройшло і хвилини як  у ворота господарів зустрічі влетів другий гол.

У наступні 2-3 хвилини свій атакуючий потенціал продемонстрували яснозірці, але крім влучання м’яча у стійку нічого їм створити не вдалося. Ближче до завершення тайму гра перейшла на обмін атаками з боку обох команд, Але більше забитих м’ячів глядачі у цій частині гри не побачили.

Значно веселіше почали команди другий період. Спочатку Дробоног збільшив перевагу своєї команди до трьох забитих голів – 0:3. Але майже відразу яснозірці повернули відставання у рахунку до двох голів. Але на 15 хвилині гри у ворота дещо інертного ФК «Яснозір’я», після удару Блонського, влетів четвертий гол – 1:4.

Після цього гості гри дещо заспокоїлись і збавили швидкості. Яснозірці досить таки ефективно скористалися такою поведінко свого суперника і за три хвилини до фінальної сирени на табло вже було – 3:4. Цікаво, що висновків черкащани ніяких з цього не зробили і 1 хвилини до завершення гри рахунок був нічийним. А далі сталася чергова обрізка і помилка в атаці «Рятівника» і Бойко на завершальних секундах гри поставив переможну крапку у зустрічі.http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys