Футзал. Чемпіонат Черкащини. «Мліїв» – «Grenada» (Черкаси) – 3:5

1 Грудня, 2019

1  грудня 2019 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської області. 2 тур. Зустріч команд першої ліги, групи «А».

«Мліїв» – «Grenada» – 3:5 (1:2)

Голи: Подгорський (2), Вальчиковський – Біда (2), Романов (2), автогол суперника

Черкаська команда з перших секунд зустрічі зробила ставку на довгий розіграш м’яча і стартові три хвилини вела більш тактичну гру. А далі був сплеск  активності, внаслідок якої у ворота мліївської команди влетіло два м’ячі. Господарі гри спробували відповісти тим же, але суперник у захисті спочатку відіграв надійно. Але на 7 хвилині гри мліївцям, після несподіваного удару Подгорським, вдається скоротити відставання у рахунку 1:2. Забитий гол додав впевненості  господарям зустрічі і вже вони частіше володіють м’ячем, скористатися цим часто заважають помилки при передачах.

Після перерви «Grenada» спробувала повернути перевагу у рахунку у два голи і за рахунок якісних індивідуальних дій Біди їм на 14 хвилині гри вдалося це зробити. А згодом черкаська команда перемагала з різницею у три голи. У третьому турі вже була ситуація, коли одна з команд вигравала з різницею у три голи, але у підсумку програла. Як буде у цьому випадку покаже час, але схоже черкащани не налаштовані повторювати помилки рятівників у грі з яснозірцями. Хоча варто відзначити, що 18 хвилині гри у «Grenada» у пасиві 5 фолів. А на 19 хвилині черкащани пропускають у свої ворота другий м’яч і таким чином вносять інтригу у гру. За 3,22 хв. до фінальної сирени від переваги гостей у рахунку залишився один гол – 3:4.

У завершальні хвилин гри  «Grenada»  перейшла на гру від оборони, а «Мліїв» «оголовши» тили пішов на ризик. У підсумку за півтори секунди до фінальної сирени господарі гри «обрізалися» в атаці, чим скористався Біда – 3:5.