Футзал. Чемпіонат Черкащини. «Шполянська ОТГ» – «Майфон-2» 1:3

1 Грудня, 2019

1  грудня 2019 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської області. 2 тур. Зустріч команд першої ліги, групи «А».

«Шполянська ОТГ» – «Майфон-2» (Черкаси) – 1:3 (1:1)

Голи: Снісар О. – Раковський, Вєтров, Бобінський

Зі стартових хвилин гри шполянська команда, застосовуючи пресинг, перекрила усі атакувальні напрямки своїх опонентів. Зіграність майфонівців і розуміння на майданчику їхній суперник знівелював своєю щільною грою. Мало того «Шполянська ОТГ» у першій половині зустрічі мала відмінні шанси відкривати рахунок у зустрічі, але у першому випадку за гостей гри зіграв каркас воріт, а у другому випадку самовіддана гра голкіпера Оришечка О. врятувала його команду від неприємностей.

Поступово «Майфон-2» посилює тиск на ворота опонентів, але вийшло так, що пропустив у свої ворота, унаслідок стрімкої контратаки шполян – 1:0. Досить таки швидко майфонівці зрівняли рахунок і пішли на перерву.

На 20 секунді Раковський з першої спроби дальнім ударом не зумів не зумів переграти Мальчика, а через 10 секунд після розіграшу кутового все таки зумів забити такий бажаний гол. Шполяни кинулися відігруватися, але «Майфон-2» вийшов на свою «крейсерську» швидкість і стало складніше проходити їхні захисні редути. Та й і в атаці черкащани почали грати ефективніше і згодом забивають свій третій м’яч у зустрічі – 1:3.

Третій пропущений гол мобілізував гравців «Шполянська ОТГ» і вони спробували організувати масований штурм майфонівських воріт. Але цього зробити їм не дали суперники.

Завершальні хвилини гри команди провели досить таки жваво. але рахунок до фінальної сирени так і не змінився.