Футзал. Чемпіонат Черкащини. «Рувер» – «Цетус» – 3:2

1 Грудень, 2019

1  грудня 2019 р. Черкаси. СК «Будівельник». Чемпіонат Черкаської області. 2 тур. Зустріч команд Екстра-ліги.

«Рувер» – «Цетус» – 3:2 (1:0)

Голи: Скоров (2), автого суперника – Степанов (2)

На матч обидві команди вийшли помітно «заряджені» на гру без компромісів і лише на перемогу. Старт гри можуть собі записати в актив футзалісти «Рувера», які першими відкрили рахунок у грі. Такий початок зрозуміло, що не влаштував цетусівців і вони вмикають швидкості і посилюють тис на ворота опонентів. У складах обох команд достатньо гравців на лаві запасних, щоб підтримувати високий темп зустрічі. Триває достатньо цікавий і видовищний матч (на табло 8 хвилина зустрічі), де «Рувер» більше грає більше від оборони, а у «Цетус» частіше володіє м’ячем, але наблизитися до воріт суперника не вдається. Інколи до атак цетусівців долучається голкіпер Сорокін і це додає нервовості біля воріт Іщенка.

Другу частину зустрічі, як і початок матчу активніше почав «Рувер». Гостям гри протягом деякого часу потрібно було думати більше про захист свої воріт, ніж про атаки. Але згодом, на 16 хвилині гри, розіграш стандарту закінчився потраплянням м’яча у сітку воріт «Рувера» – 1:1. Після цього цетусівці зробили спробу закріпити свій локальний успіх, але наразилися на дві контратаки суперника і вже потрібно було вирішувати більш масштабніші завдання. І на 19 хвилині зустрічі «Цетус», забиваючи гол, робить перший крок у вирішенні проблеми – 3:2. Далі в епіцентрі уваги голкіпер господарів поля Іщенко, який протягом хвилини відмінну реакцію.

До завершення гри 4 хвилини, а «Цетус» йде на ризик атакуючи із воротарем. Гравці «Рувера» досить таки активно грають у захисті, не даючи можливість супернику скористатися тим, що вони атакують вп’ятьох.

Досить таки цікавий матч зупинила фінальна сирена.http://sportlandia.net.ua/


Cheap NFL JerseysLamar Jackson jerseyCheap NFL JerseysCheap MLB JerseysWholesale JerseysCheap NHL JerseysCheap NFL Jerseys ChinaCheap Jerseys ChinaCheap NFL JerseysCheap NFL Jerseys