Віктор Пархоменко (МСК «Дніпро»): «Ми тут усі зібралися, щоб допомогти Збройним Силам України»

4 Серпня, 2022

Тренер черкаської команди, яка бере участь у благодійному турнірі з футзалу на «Кубок Героїв ЗСУ», клубній пресслужбі МСК «Дніпро» розповів наскільки важлива для команди участь у таких змаганнях і відповів ще на кілька актуальних питань:

– Насамперед хочу відзначити, що ми тут усі зібралися, щоб проведенням благодійного турніру і зібраними під час нього коштами, надати посильну допомогу нашим Збройним Силам України. Також дуже важливим фактором є те, що дякуючи нашим захисникам, молоді гравці нашої команди можуть тренуватися і грати у футзал.  І це дуже важливо під час війни, під час всього, що відбувається, є можливість підтримувати інтерес юнаків до спорту і, зокрема, до футзалу.

– У футзальному сезоні 2021-2022 років, який через напад росії на Україну, був не дограний, молода футзальна команда МСК «Дніпро» (Черкаси) досить таки успішно подолала перший раунд регіонального етапу Чемпіонату України з футзалу серед команд Другої ліги і здійснила певний фурор. З того часу склад команди змінився?    

– Дякуючи Богу у нас 95% гравців на місті. Так, що основа збереглася.

-Ми всі віримо у перемогу України і те, що буде можливість провести змагання з футзалу – 2022/2023 років. Як налаштовуєтесь на новий сезон?  

– На початку лютого цього року, до початку  збройної агресії російської федерації, у планах була участь у сезоні 2022/2023 років у Першій лізі чемпіонату України. Але тепер складно сказати, який буде формат змагань і, поки, чекаємо офіційної інформації.