ФК «Черкасиобленерго» гратиме у футзальній Екстра-лізі України 2022/2023 років

27 Серпня, 2022

Незважаючи на воєнний стан і важку ситуацію в нашій країні, чемпіонат України з футзалу серед команд Екстра-ліги буде проведений, повідомляє Асоціація футзалу України.

На старт сезону вийдуть 10 команд, які за територіальним принципом  поділені на дві групи: «Захід» та «Центр». Поєдинки 1-го туру заплановані на 3 вересня.

Група «Захід»:

НФК «Ураган» (Івано-Франківськ)

ФК «Енергія» (Львів)

ФК «Кардинал-Рівнестандарт» (Рівне)

СК «Сокіл» (Хмельницький)

ФК «in. IT» (Львів)

Група «Центр»:

ФК «ХІТ» (Київ)

ФК «Черкасиобленерго» (Черкаси)

ФК «Рятувальник» (Ромни)

ФК «CLUST» (Київ)

МCК «Харків» (Харків)

Система розіграшу змагань передбачає такий формат: на першому етапі команди проведуть матчі в групах кожна з кожною у два кола, на другому етапі буде зіграно п’ять турів, де команди групи «Захід» протистоятимуть суперникам з групи «Центр». На третьому етапі команди знову проведуть  поєдинки у своїх групах, але вже в одне коло. На заключному четвертому етапі команди ще раз зіграють між групами, після чого на нас очікуватимуть матчі плей-оф.

За домовленістю між клубами та зважаючи на важку ситуацію у нашій країні, на початку календарного 2023 року в січні АФУ разом з командами-учасницями Екстра-ліги проведе нараду щодо аналізу стану діяльності кожного клубу та погодить початок відновлення змагань за запропонованим форматом.