Стартував відкритий чемпіонат Звенигородського району з футзалу

10 Грудень, 2019

Боротьбу за нагороди з групового етапу почали дванадцять команд з трьох районів і м. Ватутіно

 

Результати першого туру:

Група «А»

1 тур, 8 грудня

«Хлипнівка»-«Шевченкове ОТГ»13-4

«Вікторія»- «Стецівка»  9-4

«Шпола»- «Стебне»  6-2

Група «Б»

1 тур, 8 грудня

«Ватутіно ВКВ»- «ДЮСШ-1»  14-0

«Шпола ОТГ»- «Олд Бойз»  3-8

«Княжа ЛНЗ»- «БРЦПО МокраКалигірка»8-6

 

Календар відкритого чемпіонату  Звенигородського району з футзалу 2019-2020 рік

Група «А»

1.«Шпола»

2.«Стебне»

3.«Стецівка»

4.«Вікторія» м. Звенигородка

5.«Хлипнівка»

  1. «Шевченкове ОТГ»

1 тур, 8 грудня

«Хлипнівка»-«Шевченкове ОТГ»13-4

«Вікторія»- «Стецівка»  9-4

«Шпола»- «Стебне»  6-2

 

2тур, 15 грудня

«Хлипнівка»-«Вікторія» 14-00

«Стебне»-«Шевченкове ОТГ» 15-00

 

3тур, 22 грудня_

«Вікторія»-«Шпола» 21 грудня 17-00

«Стецівка»-«Шевченкове ОТГ» 14-00

 

4 тур, 29 грудня

«Хлипнівка»–«Шпола» 28 грудня 17-00

«Вікторія»-«Шевченкове ОТГ» 14-00

«Стецівка»-«Стебне» 16-00

 

Резервний день 4 січня

«Шпола»-«Стецівка» 14-00

«Хлипнівка»–«Стебне» 16-00

 

5 тур, 5 січня

«Шпола»-«Шевченкове ОТГ» 14-00

«Хлипнівка»– «Стецівка» 15-00

«Вікторія»- «Стебне» 17-00

 

Група «Б»

  1. «Княжа ЛНЗ»

2.«Ватутіно ВКВ»

3.«Олд Бойз» м. Звенигородка

4.«ДЮСШ-1» м. Звенигородка

5.«Шпола ОТГ» U-17

6.«БРЦПО Мокра Калигірка»

 

1 тур, 8 грудня

«Ватутіно ВКВ»- «ДЮСШ-1»  14-0

«Шпола ОТГ»- «Олд Бойз»  3-8

«Княжа ЛНЗ»- «БРЦПО Мокра Калигірка» 8-6

 

2 тур, 15 грудня

«Шпола ОТГ»-«ДЮСШ-1» 13-00

«Олд Бойз»-«БРЦПО М.Калигірка» 16-00

 

3тур,  22 грудня

«Ватутіно ВКВ»-«БРЦПО М.Калигірка» 13-00

«Олд Бойз»–«ДЮСШ-1» 15-00

 

4тур,  29 грудня

«Ватутіно ВКВ»-«Шпола ОТГ» 13-00

«Княжа ЛНЗ»-«Олд Бойз» 28 грудня 18-00

«БРЦПО М.Калигірка»-«ДЮСШ-1» 15-00

 

Резервний день 4 січня

«Шпола ОТГ»- «Княжа ЛНЗ» 13-00

«Княжа ЛНЗ»-«Ватутіно ВКВ» 15-00

 

5 тур, 5 січня

«Шпола ОТГ»-«БРЦПО М.Калигірка» 13-00

«Княжа ЛНЗ»-«ДЮСШ-1» 16-00

«Ватутіно ВКВ»-«Олд Бойз» 18-00

 

Фінальний етап 11 січня 2020

1А-4Б  _______________В  14-00

2А-3Б  _______________Г 15-00

3А-2Б  _______________Д 16-00

4А-1Б  _______________Е 17-00

 

Фінальні матчі 12 січня 2020

  1. В-Г -переможці 14-00
  2. Д-Е –переможці 15-00

Матч за ІІІ місце         16-30

Матч за І місце          17-30

http://sportlandia.net.ua/