Футзал. Кубок Черкаської області. «Майфон» – «Служба порятунку» – 2:1

25 Жовтня, 2022

25 жовтня. Другий етап. Матчі проходять без глядачів. Прямі трансляції ігор на сайті «Черкаський спорт»

«Майфон» – «Служба порятунку» – 2:1 (0:0)

Голи: Дашко, Кулініч – Панченко

Попередження: Пантелей (Майфон)

З огляду боротьби команд за путівки до півфіналу, то гра важлива для обох команд, а особливо «Служби порятунку».

Гра почалася з масованого штурму майфонівцями воріт рятівників. Робили це особливо не поспішаючи, але ціленаправлено. Проте дві хвилини активних атакуючих дій успіху не мала. А от контратака Служби порятунку мала гострий характер із прицільним завершаючим ударом – виручив Соколовський. А вже через хвилину Чмха у рятівників підстрахувала стійка воріт.

Станом на шосту хвилину зустрічі можна говорити, що на майданчику спостерігається рівна боротьба. При цьому обидві команди відзначаються високим емоційним настроєм на гру. Але моментів близьких до гольових поки створено дуже мало.

Друге половина тайму відзначилася мінімальною перевагою у володінні м’ячем майфонівцями, але щільний захист Служби порятунку не давав можливості довести атаки до логічного завершення.

Не багатий на гольові моменти тайм закінчився нульовою нічиєю.

На старті другого тайму Майфон почав проводити атаки із залученням свого голкіпера. Проте м’яч у ворота Служби порятунку залетів внаслідок неймовірного флангового проходу Дашко і пасу на Кулініча, який не залишив шансів Чмиху – 1:0. Через майже півтори хвилини Кулик у Служби порятунку не зумів розібратися у ситуації, де мав відмінний шанс зрівнювати рахунок. Після цих моментів гра стала більш інтенсивнішою з акцентом з обох боків на атакувальні дії. На 19 хвилині Дашко додав до результативного асиста і забитий гол – 2:0. Після цього Служба порятунку перейшла на гру вп’ятьох і через хвилину досягає бажаного – 2:1. Далі вже Майфон атакує з голкіпером разом.

Кінцівка зустрічі вийшла досить таки «гарячою», де могла забити як одна так і інша команда, але цифри на табло більше не змінювалися.